Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wykonał : Jakub Świątkowski

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wykonał : Jakub Świątkowski"— Zapis prezentacji:

1 Wykonał : Jakub Świątkowski
Nasze Szalone życie Wykonał : Jakub Świątkowski

2 Menu Szkoła, nauka Komputer Taniec Imprezy koledzy

3 Imprezy Pod pojęciem słowa impreza kryje się w języku polskim mnóstwo znaczeń. Można impreza nazwać wytworny bal w pałacu, jak też wiejską dyskotekę z rytmami disco polo i pijanymi kobietami. Czasami imprezą jest także czas, podczas którego ludzie bawią się ze swoimi przyjaciółmi na przykład we własnych domach, w klubach, czy nawet w parku. Jednak niestety w Polsce nie ma zwyczaju urządzania imprez w miejskich parkach, tak jak nie ma zwyczaju chodzenia na dyskoteki dopiero o trzeciej na d ranem, co można spotkać wśród Hiszpanów. Typowo polskimi obyczajami można nazwać organizowanie dyskotek takich, jakie na przykład funkcjonują dla kilkuset osób co sobotę na Podlasiu. Jednymi z najmniej przyjemnych w życiu rzeczy dla wielu osób niestety jest impreza z własną rodziną. Nawet największy imprezowicz potrafi wtedy stracić dobry humor i woli siedząc w kącie rozkoszować się jedynie smakowitym trunkiem. Pamiętajmy jednak, że zawsze i wszędzie to, w jaki sposób potrafimy się bawić, mówi bardzo dużo o tym, kim jesteśmy i jaki mamy stosunek do ludzi.

4 Szkoła Młodzież w wieku do 18 latu musi uczęszczać do szkól. Uczniowie spędzają w niej dużo czasu aby w przyszłości dostać się do do dobrej pracy. Nasze szkolnictwo zaczyna się w szkole podstawowej , gdzie uczymy się pisać i czytać w klasie od 1-3, w następnych klasach czyli od 4-6 dochodzą nam nowe przedmioty takie jak Historia , Przyroda itd. Po ukończeniu szkoły podstawowej udajemy się do gimnazjum , gdzie spędzimy 3 lata. W szkole tej coraz bardziej poznajemy świat nauki i wgłębiamy się w to co poznaliśmy w podstawówce. Po szkole gimnazjalnej udajemy się do Liceum , Technikum bądź szkoły zawodowej. I już w szkołach tych dokładniej wybieramy co chcemy w życie robić. W ostatniej klasie szkoły ponad gimnazjalnej zdajemy maturę. Po otrzymaniu dokumentu możemy zacząć pracować lub kształcić się dalej.

5 Taniec Taniec jest pasją wielu ludzi a w szczególności młodzieży , która nie ma co zrobić z czasem. Młodzieży przypadł do gustu taniec nowoczesny, który przez większość osób dorosłych jest nie rozumiany.Taniec nowoczesny wymaga od tancerza niezwykłej koordynacji ruchów, które muszą być bardzo wyraziste. Aby stać się dobrym tancerzem nowoczesnym, należy również opanować podstawy tańca klasycznego.

6 Komputer Komputer młodym osobą służy do różnego typu spraw. Niektórzy traktują komputer jako narzędzie pracy , innym jako miejsce w którym można znaleźć bardzo wiele ciekawostek a jeszcze inni traktują go jako zabawkę i grają w różnego typu gry między innymi takimi jak Tibia Czy Counter Strike. Osobiście nic nie mam to tego typu korzystania z komputera, jednakże jest wiele osób które popadły w nałóg przez co osiągają słabsze wyniki w szkole jak zarówno staja się bardziej agresywni gdy coś nie idzie po ich myśli.Według mnie komputer powinien służyć ludzia w celach pomocy naukowej.

7 Kumple Koledzy lub koleżanki wypierają na nas bardzo duży wpływ. Musimy uważać by nie wpaść w złe towarzystwo. Młodzież bardzo dużo czasu spędza poza domem i ważne jest aby osoba w młodym wieku miała towarzystwo rówieśników. Znajomych spotykamy wszędzie w szkole, na podwórku a nawet w internecie gdzie możemy rozmawiać grać lub pisać z nimi przez różnego typu programy.


Pobierz ppt "Wykonał : Jakub Świątkowski"

Podobne prezentacje


Reklamy Google