Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Www.inpen.pl. Niezależna organizacja typu think-tank powstała w 2011 r. z inicjatywy grona profesjonalistów branży medialnej, public relations i public.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Www.inpen.pl. Niezależna organizacja typu think-tank powstała w 2011 r. z inicjatywy grona profesjonalistów branży medialnej, public relations i public."— Zapis prezentacji:

1 www.inpen.pl

2 Niezależna organizacja typu think-tank powstała w 2011 r. z inicjatywy grona profesjonalistów branży medialnej, public relations i public affairs www.inpen.pl Nasza Misja Nasza Wizja Nasz Cel Stworzenie wiarygodnej i bezstronnej platformy dialogu angażującej wszystkich interesariuszy sektora energetycznego Kreowanie najwyższej jakości standardów i rozwiązań związanych z polityką energetyczną Zwiększenie zrozumienia kluczowych wyzwań sektora energetycznego i skuteczne wypracowywanie najbardziej odpowiednich rozwiązań

3 www.inpen.pl Komendium wiedzy o rynku energetycznym i forum wymiany myśli dla najbardziej wpływowych osób w tej branży w Polsce Ponad 30 uznanych autorów Ponad 300 stron ważnych tekstów i opinii o sytuacji i rozwoju branży energetycznej Przedstawienie wszystkich kluczowych podmiotów branży energetycznej

4 www.inpen.pl Życzliwie kibicuję takim inicjatywom jak Almanach Energetyczny. Nie ma lepszych sposobów na popularyzację wiedzy o tym jak istotna jest energetyka dla naszego codziennego bezpieczeństwa Polityka energetyczna każdego kraju powinna przede wszystkim skupiać się na wzmacnianiu konkurencyjności sektora, jego zrównoważonym rozwoju i bezpieczeństwie dostaw energii. Trzeba nieustannie dyskutować i szukać pomysłów na ulepszenie i wzmocnienie polskiej branży energetycznej. Takie inicjatywy jak Almanach Energetyczny świetnie temu służą.

5 www.inpen.pl


Pobierz ppt "Www.inpen.pl. Niezależna organizacja typu think-tank powstała w 2011 r. z inicjatywy grona profesjonalistów branży medialnej, public relations i public."

Podobne prezentacje


Reklamy Google