Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przyjaciel, to osoba na którą zawsze i wszędzie możemy liczyć. Każdy chce znać kogoś, komu można zaufać, powierzyć sekret czy też po prostu porozmawiać.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przyjaciel, to osoba na którą zawsze i wszędzie możemy liczyć. Każdy chce znać kogoś, komu można zaufać, powierzyć sekret czy też po prostu porozmawiać."— Zapis prezentacji:

1

2 Przyjaciel, to osoba na którą zawsze i wszędzie możemy liczyć. Każdy chce znać kogoś, komu można zaufać, powierzyć sekret czy też po prostu porozmawiać.

3 Nie tylko ludzie mają swoich przyjaciół. Zwierzęta także. Ale czy las ma przyjaciół? Czy jest to możliwe?

4 Przyjacielem lasu może zostać każdy człowiek. Wystarczy tylko, że tego chce. Aby zostać przyjacielem lasu należy przestrzegać jego zasad i reguł.

5 Pomagaj zwierzętom leśnym! Zachowuj ciszę wchodząc do lasu! Nie niszcz roślin! Zostawiaj porządek po wizycie w lesie! Zwracaj uwagę tym ludziom, którzy zachowują się nieodpowiednio w lesie!

6 Jeśli zostaniesz prawdziwym przyjacielem lasu i będziesz przestrzegać wszystkich zasad, zostaniesz obdarzony nagrodami! Są to między innymi: dorodne grzyby, słodkie jagody i różowe maliny. To są prawdziwe skarby lasu. Można z nich przyrządzić wspaniałe pyszności!

7

8  Autor: Alicja Krawczyk  Lat 12  Klasa VI  Szkoła Podstawowa w Masłowie


Pobierz ppt "Przyjaciel, to osoba na którą zawsze i wszędzie możemy liczyć. Każdy chce znać kogoś, komu można zaufać, powierzyć sekret czy też po prostu porozmawiać."

Podobne prezentacje


Reklamy Google