Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dalej Prezentację przygotował: Dalej Prezentację przygotowano w oparciu o : -broszury i tablice informacyjne, -stronę internetową www.lasy.gov.pl,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dalej Prezentację przygotował: Dalej Prezentację przygotowano w oparciu o : -broszury i tablice informacyjne, -stronę internetową www.lasy.gov.pl,"— Zapis prezentacji:

1

2 Dalej Prezentację przygotował:

3 Dalej

4

5

6

7

8 Prezentację przygotowano w oparciu o : -broszury i tablice informacyjne, -stronę internetową www.lasy.gov.pl, -własne doświadczenia. Wykorzystane zdjęcia, dźwięki oraz grafika są materiałami własnymi. Spacer po lesie Spacer po lesie Pierwszy slajd Pierwszy slajd

9 Nie śmieć! Wyrzuć butelkę do kosza, klikając na nią. Nie niszcz roślin! Nie wchodź na drzewa. Uważaj na małe zwierzęta! Omiń stadko żab. WITAM CIĘ! Przejdź po ścieżce i pokaż, że jesteś PRZYJACIELEM LASU Las to dom zwierząt! Omiń pajęczynę. Nie baw się ogniem! Nie zachowuj się głośno! Wybierz odpowiednią ścieżkę.

10 Powrót do lasuPierwszy slajd Koniec

11 Powrót do lasu Koniec Pierwszy slajd


Pobierz ppt "Dalej Prezentację przygotował: Dalej Prezentację przygotowano w oparciu o : -broszury i tablice informacyjne, -stronę internetową www.lasy.gov.pl,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google