Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobryszycach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobryszycach."— Zapis prezentacji:

1 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobryszycach

2

3

4 .

5 Szkoła kształci w zakresie podstaw projektowania architektury krajobrazu, projektowania ogrodów przydomowych, zieleni miejskiej, urządzania i konserwacji terenów zieleni, wykonywania rysunków odręcznych i architektonicznych, miernictwa i geodezji, produkcji roślin ozdobnych oraz kosztorysowania wykonanych projektów

6

7

8 Szkoła kształci w zakresie anatomii i fizjologii zwierząt, chorób i leczenia zwierząt, produkcji zwierzęcej, oceny środków spożywczych pochodzenia zwierzęcego, analityki weterynaryjnej. Absolwenci mogą pracować w charakterze asystenta lekarza weterynarii, w zakładach przetwórstwa mięsnego, lecznicach i schroniskach dla zwierząt, fermach i gospodarstwach hodowlanych.

9

10

11 Szkoła kształci w zakresie obsługi kombajnów zbożowych i wózków widłowych, naprawy urządzeń, pojazdów i maszyn rolniczych, spawania elektrycznego i gazowego, uprawnień do prowadzenia gospodarstwa rolnego. W programie bezpłatny kurs na prawo jazdy kat. B i T. Absolwenci mogą korzystać z dotacji unijnych.

12

13

14 Szkoła kształci w zakresie sporządzania i dekorowania potraw, prowadzenia dokumentacji gastronomicznej, obsługiwania maszyn i urządzeń gastronomicznych, organizacji i obsługi przyjęć, planowania jadłospisów. Absolwenci mogą pracować w restauracjach, barach, hotelach, firmach cateringowych, mogą prowadzić własne firmy świadczące usługi gastronomiczne.

15

16

17 Absolwent może pracować w firmach produkującej żywność, hurtowniach spożywczych, sanepidzie, mleczarniach, zakładach mięsnych, przetwórniach owocowo-warzywnych, oczyszczalniach ścieków, browarach, winiarniach.

18 Absolwenci mogą pracować w firmach florystycznych i kwiaciarniach, firmach projektowych jako konsultanci do spraw zieleni, urzędach zajmujących się zielenią miejską, mogą prowadzić własne gospodarstwo produkujące warzywa, owoce, kwiaty.

19 Szkoła kształci w zakresie prowadzenia rachunkowości, marketingu i zarządzania, korzystania z programów UE, wykorzystywania nowych technologii w produkcji rolniczej. Absolwenci mogą pracować w księgowości, w firmach marketingowych, spedycyjnych, w agencjach rolnych, mogą prowadzić biura rachunkowe.

20 Absolwenci mogą prowadzić gospodarstwo rolne i agroturystyczne, mogą podejmować pracę w biurach turystycznych, hotelach, pensjonatach.

21 Absolwenci mogą pracować we własnych gospodarstwach rolnych, w hurtowniach rolniczych, ogrodniczych, w centralach nasiennych, w gospodarstwach UE, w wytwórniach pasz.

22 Szkoła kształci w zakresie organizowania i wykonywania montażu urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, konserwowania i naprawiania tych urządzeń oraz sporządzania kosztorysów oraz ofert dotyczących urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

23

24

25

26 Hala sportowa Sala gimnastyczna

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

44

45

46 Jaki jest Twój wybór?


Pobierz ppt "Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobryszycach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google