Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Europejscy Mistrzowie Cyfrowego Włączenia Platforma DigiPlace4All 2013-1-IE1-LEO05-06094 www.dice-project.eu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Europejscy Mistrzowie Cyfrowego Włączenia Platforma DigiPlace4All 2013-1-IE1-LEO05-06094 www.dice-project.eu."— Zapis prezentacji:

1 Europejscy Mistrzowie Cyfrowego Włączenia Platforma DigiPlace4All 2013-1-IE1-LEO05-06094 www.dice-project.eu

2 Osoby z niepełnosprawnościami napotykają na znaczne bariery w dostępie do szkoleń podnoszących kompetencje cyfrowe, które obecnie mają olbrzymie znaczenie w edukacji i na rynku pracy. W dobie szybkiego wzrostu zapotrzebowania na te umiejętności i nieustającego rozwoju nowoczesnych technologii dotychczasowy, tradycyjny model pozyskiwania tej wiedzy stał się niewystarczający.

3 Poprzez realizację projektu chcemy pomóc osobom z niepełnosprawnościami w nabyciu umiejętności cyfrowych niezbędnych w przejściu z kształcenia zawodowego do dalszej edukacji i zatrudnienia na otwartym rynku pracy. Aby stało się to możliwe, stworzymy internetową społeczność, opartą na modelu sieci wzajemnego wsparcia, którą podtrzymywać, rozbudowywać i promować będą jej najaktywniejsi członkowie, stając się Mistrzami Cyfrowego Włączenia.

4 Transfer innowacji Projekt bazuje na osiągnięciach wcześniejszego projektu Gateway i rozwija je. Nowy portal zostanie wzbogacony m.in. o dostęp do mediów społecznościowych oraz treści tworzone bezpośrednio przez jego nowych użytkowników.

5 Zespół projektu W prace zespołu projektowego zaangażowani są partnerzy z: Belgii Bułgarii Irlandii Polski którzy będą tworzyć internetowe społeczności wzajemnego wsparcia w swoich krajach i wspierać ich rozpowszechnianie się na poziomie międzynarodowym.

6 DigiPlace4All.eu DigiPlace4All jest wirtualną społecznością wzajemnego wsparcia osób z niepełnosprawnościami w rozwoju ich kompetencji cyfrowych, niezbędnych w edukacji i zatrudnieniu na otwartym rynku pracy.

7 Wzajemne wsparcie Znajdź pomoc bezpośrednio u kogoś takiego jak Ty! Wspieraj innych! Nawiązuj kontakty, wymieniaj doświadczenia i rozwijaj swoje umiejętności cyfrowe.

8 Podziel się swoją wiedzą i doświadczeniami ze wszystkimi członkami społeczności! Porozmawiaj o dostępnej technologii, możliwościach wsparcia finansowego i szkoleniowego w rozwoju kompetencji cyfrowych.

9 Edukacja Uczyńmy edukację dostępną dla wszystkich! Poznaj możliwości kształcenia i rozwoju przy wsparciu nowoczesnych technologii.

10 Praca Miejsce pracy dostępne dla każdego! Informacje dla pracowników i pracodawców. Sprawdź możliwości zatrudnienia przy wsparciu nowoczesnych technologii.

11 Więcej informacji na: http://www.dice-project.eu http://twitter.com/dice_project http://www.facebook.com/digichampion


Pobierz ppt "Europejscy Mistrzowie Cyfrowego Włączenia Platforma DigiPlace4All 2013-1-IE1-LEO05-06094 www.dice-project.eu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google