Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PITWIN – Portal Innowacyjnego Transferu Wiedzy w Nauce

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PITWIN – Portal Innowacyjnego Transferu Wiedzy w Nauce"— Zapis prezentacji:

1 PITWIN – Portal Innowacyjnego Transferu Wiedzy w Nauce
Prezentacja projektu

2 Cele projektu Celem działalności projektu PITWIN jest stworzenie innowacyjnej i unikalnej platformy wymiany wiedzy, informacji i dokonań naukowych udostępnionych dla szerokiego ogółu internautów.

3 Cele projektu Projekt „Portal Innowacyjnego Transferu Wiedzy w Nauce” to przedsięwzięcie mające na celu upowszechnienie osiągnięć naukowych i zwiększenie świadomości znaczenia nauki polskiej i światowej wśród społeczności naukowej i studentów.

4 Cele projektu Portal jest działaniem non-profit, nastawionym na propagowanie wiedzy, idei społeczeństwa informacyjnego, jego istotą jest popularyzowanie wiedzy na odległość.

5 Cele projektu Rozwój portalu jest przedsięwzięciem dynamicznym, stale reagującym na zmiany w zakresie publikacji wiedzy, kursów on-line, czy informacji zawartych w serwisach.

6 Innowacja Ciągły i stabilny rozwój grup naukowych, społecznych i zawodowych za pomocą Internetu jako medium komunikacyjnego, umożliwiającego przesył danych i wiedzy.

7 Innowacja Integracja społeczności naukowej, studentów oraz podnoszenie własnych kompetencji. Wsparcie dla pracowników nauki i innych osób w zakresie upowszechniania i popularyzacji nauki.

8 Transfer Prowadzenie kursów e-learningowych i szkoleń w
formie elektronicznej Działalność wydawnicza w formie tradycyjnej oraz elektronicznej - e-booki Organizacja i prowadzenie konferencji naukowych, spotkań, rozmów panelowych Udostępnianie nowoczesnych technik i technologii opartych o systemy baz danych

9 Wiedza Bieżące informacje dotyczące wydarzeń gospodarczych, ekonomicznych, edukacyjnych oraz teleinformatycznych, jakie miały miejsce w kraju i na świecie.

10 Wiedza Rozwój grup naukowych, społecznych i zawodowych w Polsce. Sieć współpracy między sektorem nauki a przedsiębiorstwami.

11 Nauka Ogólnopolski portal naukowo-informacyjny zawiera zasoby wiedzy z dziedzin nauk: ekonomicznych zarządzania informatyki budownictwa bankowości nauk społecznych oraz informacje, artykuły, recenzje wydawnictw

12 Publikacje Równolegle do działań prowadzonych przez portal, transfer wiedzy odbywa się w tradycyjny sposób poprzez wydawanie cyklicznych zeszytów naukowych.

13 Realizacja projektu Projekt PITWIN – Portal Innowacyjnego Transferu Wiedzy w Nauce realizowany jest w okresie pięciu lat. Od Marca 2009 do Grudnia 2012 roku.

14 Kontakt Projekt PITWIN – Portal Innowacyjnego Transferu Wiedzy w Nauce
Wyższa Szkoła Handlowa im. B. Markowskiego Ul. Peryferyjna 15, pok. 323 B Kielce tel/fax:


Pobierz ppt "PITWIN – Portal Innowacyjnego Transferu Wiedzy w Nauce"

Podobne prezentacje


Reklamy Google