Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ETwinning Europejskie Partnerstwo Szkół. Czym jest „eTwinning”? Jest to jeden z programów realizowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji – FRSE.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ETwinning Europejskie Partnerstwo Szkół. Czym jest „eTwinning”? Jest to jeden z programów realizowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji – FRSE."— Zapis prezentacji:

1 eTwinning Europejskie Partnerstwo Szkół

2 Czym jest „eTwinning”? Jest to jeden z programów realizowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji – FRSE (podobnie jak np. Comenius). Cele podstawowe akcji to wsparcie zarówno uczniów jak i nauczycieli w codziennej pracy i komunikacji z wykorzystaniem języka obcego oraz technik multimedialnych. FRSE COMENIUS Inne formy eTwinning

3 Jak przystąpić do akcji? www.etwinning.net

4 Kolejny krok. Łatwe w obsłudze konto. Możemy tu znaleźć szkołę gotową do współpracy.

5 eTwinning w naszej szkole. Tytuł: „Nasze małe ojczyzny – zbliża się wiosna.” Uczniowie: grupa z klas VI Czas trwania: II – IV 08 Annas Brigaderes pamatskola, Łotwa

6 oprac. Grzegorz Kryger


Pobierz ppt "ETwinning Europejskie Partnerstwo Szkół. Czym jest „eTwinning”? Jest to jeden z programów realizowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji – FRSE."

Podobne prezentacje


Reklamy Google