Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PROJEKTY W SP 15 SZKOŁA Z KLASĄ 2.0. "Pomagamy spełniać marzenia"- reportaż Projekt polegający na opracowaniu filmu na podstawie zdjęć, nagrań i wywiadów.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PROJEKTY W SP 15 SZKOŁA Z KLASĄ 2.0. "Pomagamy spełniać marzenia"- reportaż Projekt polegający na opracowaniu filmu na podstawie zdjęć, nagrań i wywiadów."— Zapis prezentacji:

1 PROJEKTY W SP 15 SZKOŁA Z KLASĄ 2.0

2 "Pomagamy spełniać marzenia"- reportaż Projekt polegający na opracowaniu filmu na podstawie zdjęć, nagrań i wywiadów przeprowadzonych podczas akcji Fundacji Mam Marzenie. Zespół w składzie: Weronika, Dominika, Asia, Szymon, Michał, Iza, Paulina

3 Żyj zdrowo- aktywnie wypoczywaj i prawidłowo się odżywiaj Projekt realizowany przez nauczyciela bibliotekarza i nauczyciela przyrody z uczniami klasy V b pomógł poznać zasady zdrowego żywienia i trybu życia oraz zachęcił uczniów do włączenia tych zasad w codzienne życie.

4 Moje hobby – projekt kl. III Uczniowie kl. III a przy pomocy rodziców, starszego rodzeństwa i wychowawczyni wykonali prezentacje multimedialne dotyczące ich zainteresowań.

5 Wykonujemy plan szkoły w skali. Ćwiczenia w mierzeniu długości. Projekt, związany z Kodeksem SP15, na wykorzystanie skali w praktyce. Zajęcia prowadziła nauczycielka matematyki z uczniami kl. VI b uczęszczającymi na koło matematyczne. Zadaniem dzieci było wykonanie planu naszej szkoły w odpowiedniej skali.

6 Zakończenie Dziękujemy za uwagę


Pobierz ppt "PROJEKTY W SP 15 SZKOŁA Z KLASĄ 2.0. "Pomagamy spełniać marzenia"- reportaż Projekt polegający na opracowaniu filmu na podstawie zdjęć, nagrań i wywiadów."

Podobne prezentacje


Reklamy Google