Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Realizacja II edycji programu „Trzymaj Formę” w powiecie gołdapskim.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Realizacja II edycji programu „Trzymaj Formę” w powiecie gołdapskim."— Zapis prezentacji:

1 Realizacja II edycji programu „Trzymaj Formę” w powiecie gołdapskim

2 Pracownik Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej wraz z pracownikiem komórki Higieny Żywienia Żywności i Przedmiotów Użytku przeprowadzili dwa szkolenia dla dyrektorów szkół i szkolnych koordynatorów programu.

3 Realizacja programu Zamieszczono informacje na stronie internetowej PSSE Gołdap oraz przekazano do druku informację na temat realizacji II edycji programu lokalnej gazecie „Z bliska”

4 Realizacja programu Przekazano materiały edukacyjne dyrektorom siedmiu szkół gimnazjalnych realizujących II edycję programu.

5 AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA Realizacja II edycji programu w szkołach: SPORT: - Uczniowie szkół gimnazjalnych w Dubeninkach i Gołdapi zorganizowali imprezy sportowe w których łącznie udział wzięło 504 osoby.

6 AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA c.d. Odbyły się międzyszkolne zawody sportowe na basenie w Gołdapi, gdzie uczniowie ze szkoły w Baniach Mazurskich, Grabowie i Gołdapi realizowali o puchar dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi.

7 CIEKAWOSTKA Uczniowie Gimnazjum Noblistów Polskich w Gołdapi wybrali się do Gospodarstwa Agroturystycznego w Galwieciach „Trzy Świerki” pani Sławomiry Tarasiewicz celem poznania tajników pieczenia chleba, wytwarzania masła, konfitur oraz wyrobów wędliniarskich.

8 CIEKAWOSTKA c.d. W trakcie wizyty w gospodarstwie agroturystycznym zachęcano młodzież do aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu bez dostępu do komputera i telefonów komórkowych.

9 Żywność W gimnazjum w Grabowie oraz w gimnazjum Centrum Kształcenia i Wychowania OHP Gołdap przeprowadzono międzyszkolną degustację sałatek i surówek.

10 Podsumowanie We wszystkich szkołach gimnazjalnych na terenie powiatu gołdapskiego przeprowadzono pogadanki tematyczne, pokazy i ćwiczenia. Program budził zainteresowanie dyrektorów szkół, koordynatorów szkolnych a przede wszystkim młodzieży do której był adresowany.

11 Podsumowanie c.d. Powiatowy koordynator programu otrzymał pozytywne informacje zwrotne na temat: - fachowego i rzetelnego opracowania materiałów edukacyjnych, które całkowicie oddawały treść omawianej tematyki, - Dyrektorzy szkół wyrazili chęć realizacji III edycji programu w swoich placówkach.


Pobierz ppt "Realizacja II edycji programu „Trzymaj Formę” w powiecie gołdapskim."

Podobne prezentacje


Reklamy Google