Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wycieczka do lasu… Wycieczka rozpoczęła się o godzinie 13:30, wszyscy spotkaliśmy się na przystanku niedaleko szkoły. W lesie spędziliśmy 2 godziny –

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wycieczka do lasu… Wycieczka rozpoczęła się o godzinie 13:30, wszyscy spotkaliśmy się na przystanku niedaleko szkoły. W lesie spędziliśmy 2 godziny –"— Zapis prezentacji:

1

2 Wycieczka do lasu…

3 Wycieczka rozpoczęła się o godzinie 13:30, wszyscy spotkaliśmy się na przystanku niedaleko szkoły. W lesie spędziliśmy 2 godziny – godzinę na zajęciach z biologii i godzinę na zajęciach z matematyki. Następnie udaliśmy się do kina, na horror Naznaczony, po filmie pojechaliśmy do Mc Donalda, żeby coś zjeść, do domu wróciliśmy po 21.

4 8 października wybraliśmy się na wycieczkę klasową do lasu w Okoninie w ramach projektu naukowego Ćwiczę, uczę się, wygrywam z matematyki i biologii. Opiekunki wycieczki : Pani Danuta Trąbczyńska Pani Anna Puchałka Pani Arleta Sochacka

5

6 Na zajęciach z matematyki pani Trąbczyńska uczyła nas mierzyć drzewa, każdy miał przydzielone zadanie, obliczenie, mierzenie, mierzenie obwodu drzewa.

7 Na zajęciach z biologii pod okiem pani Anny Puchałki,, mieliśmy za zadanie wyszukanie drzew, których liście znajdowały się na kartach pracy oraz uczyliśmy się obliczać wiek drzewa.

8

9 Po nauce przyszedł czas na przyjemności, po dwóch godzinach w lesie pojechaliśmy do Torunia do Kina Cinema City, na horror Naznaczony 2 pewne momenty mroziły krew w żyłach, i było naprawdę strasznie, po kinie udaliśmy się do Mc Donalda aby coś zjeść i wyruszyliśmy w drogę powrotną w domu byliśmy po 21.

10


Pobierz ppt "Wycieczka do lasu… Wycieczka rozpoczęła się o godzinie 13:30, wszyscy spotkaliśmy się na przystanku niedaleko szkoły. W lesie spędziliśmy 2 godziny –"

Podobne prezentacje


Reklamy Google