Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dziennik podróżnika Adrianna Figiel. Piątek, 13 maja 2011r. Przylecieliśmy do Anglii. Moja partnerka ma na imię Harriet. Ma trzynaście lat. Mieszka z.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dziennik podróżnika Adrianna Figiel. Piątek, 13 maja 2011r. Przylecieliśmy do Anglii. Moja partnerka ma na imię Harriet. Ma trzynaście lat. Mieszka z."— Zapis prezentacji:

1 Dziennik podróżnika Adrianna Figiel

2 Piątek, 13 maja 2011r. Przylecieliśmy do Anglii. Moja partnerka ma na imię Harriet. Ma trzynaście lat. Mieszka z rodzicami i siedemnastoletnią siostrą. Przylecieliśmy do Anglii. Moja partnerka ma na imię Harriet. Ma trzynaście lat. Mieszka z rodzicami i siedemnastoletnią siostrą. Poszliśmy do restauracji, aby świętować urodziny taty Harriet. Wróciliśmy późnym wieczorem. Poszliśmy do restauracji, aby świętować urodziny taty Harriet. Wróciliśmy późnym wieczorem.

3 Sobota, 14 maja 2011r. Byliśmy w Bath. Zwiedziliśmy miasto, a następnie mieliśmy czas wolny. Miałam okazję kupić pamiątki oraz upominki dla rodziców. Po powrocie razem z Harriet poszłyśmy do jej kolegi- Toma, aby oglądać Eurowizję w telewizji.

4

5 Niedziela, 15 maja 2011r. Dzisiejszy dzień spędziliśmy z rodzinami. Byłam na zakupach i na plaży. Spotkałam kilku innych uczestników wymiany.

6

7 Poniedziałek, 16 maja 2011r Byliśmy w Lynton i Lynmouth. Jechaliśmy kolejką i spacerowaliśmy. Po powrocie wspólnie z kilkoma innymi uczestnikami wymiany i ich partnerami poszłam do jednej z naszych angielskich koleżanek.

8

9 Wtorek, 17 maja 2011r. Dzisiaj byliśmy z naszymi partnerami w ich szkole. Uczestniczyliśmy w zajęciach tanecznych i sportowych. Później zwiedzaliśmy Barnstaple. Następnie wróciliśmy do szkoły, gdzie zjedliśmy eurodinner. Po powrocie do domu grałam z moją partnerką w karty.

10 Środa, 18 maja 2011r. Byliśmy w Clovely. Spacerowaliśmy, a potem mieliśmy czas wolny. Po powrocie rozmawiałam z Harriet, jej rodzicami i siostrą na wiele interesujących tematów. Miałam okazję dowiedzieć się więcej o każdym członku rodziny.

11

12 Czwartek, 19 maja 2011r. Byliśmy na Devon Show, gdzie widziałam wiele ciekawych rzeczy. Kiedy wróciliśmy, moja partnerka i jej rodzina zabrali mnie na rybę z frytkami. Cieszę się, że spróbowałam tej tradycyjnej angielskiej potrawy.

13 Piątek, 20 maja 2011r. Byliśmy w Exeter. Zwiedziliśmy miasto, a potem mieliśmy czas wolny. Kiedy wróciłam, poszłam razem z Harriet na zajęcia z rękodzieła, gdzie wykonałam bransoletkę.

14 Sobota, 21 maja 2011r. Dzisiejszy dzień spędziłam z rodziną Harriet. Byliśmy na zakupach. Po powrocie do domu graliśmy w karty i oglądaliśmy DVD.

15 Niedziela, 22 maja 2011r. Wstałam wcześnie i pojechałam do szkoły, gdzie pożegnałam się z moją partnerką i jej rodziną. Następnie wsiedliśmy do autokaru, który zawiózł nas na lotnisko. Po południu byliśmy w domu.

16 Koniec Dziękuję za obejrzenie mojej prezentacji.


Pobierz ppt "Dziennik podróżnika Adrianna Figiel. Piątek, 13 maja 2011r. Przylecieliśmy do Anglii. Moja partnerka ma na imię Harriet. Ma trzynaście lat. Mieszka z."

Podobne prezentacje


Reklamy Google