Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Sprawozdanie z realizacji Przedszkolak bezpieczny w środowisku Przedszkole Nr 21 w Tarnowie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Sprawozdanie z realizacji Przedszkolak bezpieczny w środowisku Przedszkole Nr 21 w Tarnowie."— Zapis prezentacji:

1

2 Sprawozdanie z realizacji Przedszkolak bezpieczny w środowisku Przedszkole Nr 21 w Tarnowie

3 Umieściliśmy plakaty na salach i w hollu dla rodziców, aby wszyscy wiedzieli czego przedszkolaki się uczą w przedszkolu.

4 Podczas realizacji programu dzieci spotkały się z policjantami oraz miały zajęcia ze strażnikiem miejskim. Na zajęciach dzieci poznawały zasady ruchu drogowego oraz zasady bezpiecznego zachowania się z kontakcie z obcymi.

5 Dzieci były na wycieczce w Straży Pożarnej, gdzie poznawały zasady bezpiecznego zachowania się w kontakcie z ogniem, oglądały sprzęt strażacki, uczyły się zachowania się w zadymionych pomieszczeniach.

6 Podczas zajęć z harcerzami uczyły jak należy wzywać pomoc, jakie są numery alarmowe, uczyły się udzielać pierwszej pomocy przedlekarskiej oraz obserwowały harcerzy podczas prowadzenia reanimacji.

7 Dzieci samodzielnie układały Kodeks Bezpiecznych Zachowań w domu, w przedszkolu, na podwórku.

8 Dzieci wykonywały prace plastyczne o niebezpiecznych miejscach w domu i zaznaczały je kolorowymi kropkami.

9 Podczas zajęć z rodzicami dzieci pokazywały czego się nauczyły o bezpiecznych zachowaniach o na ulicy, na podwórku w kontakcie z obcymi..


Pobierz ppt "Sprawozdanie z realizacji Przedszkolak bezpieczny w środowisku Przedszkole Nr 21 w Tarnowie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google