Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nauczyciele przedmiotów matematyczno- przyrodniczych!!!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nauczyciele przedmiotów matematyczno- przyrodniczych!!!"— Zapis prezentacji:

1 Nauczyciele przedmiotów matematyczno- przyrodniczych!!!

2 Pani Dorota Kucharczyk-Przykaza BIOLOGIA Pani od biologii znana jest ze swojej miłości do Rosji i żeglugi. Ma kota o nietypowym imieniu, którego nikt nie umie wymówić:D Nauczyła już nas podstawowych słów rosyjskich i często mówimy na biologii właśnie w tym języku Jest wychowawczynią klasy 2b. Pani od biologii ma niezwykły talent do wygłaszania śmiesznych powiedzonek, które potem powtarza cała szkoła. Oczywiście pani Dorota nie ma o tym pojęcia :P Te powiedzonka to np.: Przed pójściem 2 klas na rekolekcje: - Jak któreś z Was dostanie w łeb od kogoś z innej szkoły, to dostanie uwagę! Jeśli ktoś źle odpowie na Jej pytanie, to na pewno usłyszy: - Bzdurka dla Pana Ogórka! Jeżeli ktoś nie zamknie drzwi za sobą, to Pani mówi: - Tu nie Afryka, drzwi się zamyka! Paweł jak zwykle rozrabiał na lekcji biologii i Pani do niego: - Paweł, Bóg Cię opuścił?! Paweł: -Co Pani ma do Boga? Bóg jest miłością mą jak to śpiewa Ich Troje! Janek dostał 1 z kartkówki i pani powiedziała, że wzywa Jego rodziców, a on na to: O Jezuuuu! A Pani: Jezusa to Ty poczujesz na swoich plecach za trzy minuty! Kiedy Maks śmieje się na godzinie wychowawczej, Pani mówi, że rano najadł się sera.

3 Galeria Pani Doroty

4 Pan Marcin Wróblewski CHEMIA Jeżeli na początku I klasy w czasie doświadczeń podpadniesz, to masz przerąbane do końca Twych dni w tej szkole :D Lepiej nie zgłaszaj nieprzygotowania, chodź na kółko chemiczne i dostawaj same szóstki, zawsze bądź przygotowany na chemię, a będziesz Jego ulubieńcem. Pan Marcin nie jest jeszcze wychowawcą żadnej klasy, więc zawsze może się Tobą zająć ;) Gdy na korytarzu jest tłok, mówi: Z drogi śledzie, Pan Wróblewski jedzie!, Jeżeli na lekcji chemii, robiąc równanie pokażesz prawą stronę zamiast lewej na pewno usłyszysz : Nie, chodziło mi o tę drugą prawą :D Jeśli powiesz coś nie tak na chemii, usłyszysz A tak naprawdę?

5 Galeria Pana Marcina

6 Pan Olaf Rodowald GEOGRAFIA Pan Olaf ma bardzo słynny samochód Suzuki Jimny. Lubi robić piesze wycieczki w góry jesienią i wiosną, a w zimę jeździ z nami na Spartakiadę. Oprócz geografii uczy też niektóre klasy W-Fu.. Jest wychowawcą klasy 1b.

7 Galeria Pana Olafa

8 Pani Kasia Paluch FIZYKA Jest wychowawczynią klasy 3a. Naprawdę trudno Ją zdenerwować :D. Ma duże poczucie humoru i ze wszystkimi się nim dzieli. Można z Nią pojechać na wykłady z fizyki i inne festyny naukowe. Na lekcjach przeprowadza bardzo ciekawe doświadczenia ;) Wszyscy uczniowie ją uwielbiają. Czasami jeździ z p. Olafem w góry.

9 Galeria Pani Kasi

10 Pani Anna Nowacka i Kasia Biedrzycka MATEMATYKA Pani Nowacka jest wychowawczynią klasy 2c. Jest bardzo surowa. Jeździ z nami chodzić po górach razem z Panem Olafem. Jeżeli chcecie luźniejszą lekcję z Panią Anią, to Wam się to nie uda :P. Pani Biedrzycka jest wychowawczynią klasy 1a. Panie razem prowadzą kółko matematyczne i zajęcia wyrównawcze z matematyki. Pani Ania lubi jeździć na łyżwach.

11 Galeria Pani Ani i Kasi

12 AUTORZY Kalina Cetnar Sara Dygas Paulina Owczarska Klasy 2b i 2c Rok 2007


Pobierz ppt "Nauczyciele przedmiotów matematyczno- przyrodniczych!!!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google