Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

1 zł dla dzieci z Afganistanu Relacja z akcji Przeprowadzonej przez Klub Gimnazjalny.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "1 zł dla dzieci z Afganistanu Relacja z akcji Przeprowadzonej przez Klub Gimnazjalny."— Zapis prezentacji:

1

2 1 zł dla dzieci z Afganistanu Relacja z akcji Przeprowadzonej przez Klub Gimnazjalny

3 Co nieco o nas ! Klub Gimnazjalny jest czynny codziennie od 8:00 do 16:00. Możesz w nim zrobić naprawdę wszystko !!!

4 Bardzo poruszyła nas ciężka sytuacja dzieci afgańskich, z którą zapoznaliśmy się dzięki informacjom i zdjęciom zawartych na stronach internetowych Polskiej Akcji Humanitarnej. Postanowiliśmy bezzwłocznie wziąć w niej udział.

5 Przede wszystkim staraliśmy się zainteresować akcją staraliśmy się zainteresować akcją jak największą ilość uczniów naszej szkoły jak największą ilość uczniów naszej szkoły Przede wszystkim staraliśmy się zainteresować akcją jak największą największą ilość uczniów naszej szkoły

6 Sporządziliśmy tablicę informującą o przebiegu i celu Akcji. Znalazły się na niej zdjęcia z obozów uchodźców, Apel Polskiej Akcji Humanitarnej, dodatkowe informacje o sytuacji w Afganistanie i oczywiście informacje o dacie i sposobie przeprowadzania akcji w naszej szkole.

7 Otrzymaliśmy drogą elektroniczną ciekawe scenariusze zajęć z edukacji humanitarnej dla gimnazjum i szkoły średniej. Wychowawcy klas zdecydowali się przeprowadzić je w swoich klasach. Z relacji uczniów i wychowawców wiemy, iż cieszyły się one dużym zainteresowaniem !

8

9 ZEBRALIŚMY Mamy nadzieję, iż te nieduże pieniądze przyczynią się do uśmiechu przynajmniej na paru buziach afgańskich dzieci.


Pobierz ppt "1 zł dla dzieci z Afganistanu Relacja z akcji Przeprowadzonej przez Klub Gimnazjalny."

Podobne prezentacje


Reklamy Google