Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dzień Transplantologii. Co roku umiera wielu ludzi, bo czas realizacji operacji przeszczepu osiąga niekiedy kilka lat. Ale dzięki akcjom podobnym do tej,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dzień Transplantologii. Co roku umiera wielu ludzi, bo czas realizacji operacji przeszczepu osiąga niekiedy kilka lat. Ale dzięki akcjom podobnym do tej,"— Zapis prezentacji:

1 Dzień Transplantologii

2 Co roku umiera wielu ludzi, bo czas realizacji operacji przeszczepu osiąga niekiedy kilka lat. Ale dzięki akcjom podobnym do tej, jaka miała miejsce w naszym liceum w dniach 21 – 25.01.2013 mamy szansę zmienić nastawienie ludzi do transplantologii. Budzenie świadomości pomagania – oto nasz cel!

3 Kartę woli, Każdy chętny mógł w piątek 25 stycznia 2013 roku podpisać tzw. Kartę woli, w której wyraża się zgodę na przeszczepienie organów w przypadku śmierci.

4 Przeprowadzona akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno uczniów naszej szkoły jak i nauczycieli.

5 Nie zabierajmy ich ze sobą do nieba. Tam nie będą nam już potrzebne, a tu mogą sprawić wiele dobra.

6 Na stronie internetowej szkoły wszyscy zainteresowani mogą rozwiązać krótki quiz, który przygotowali uczniowie klasy Ib, by sprawdzić swoją wiedzę na tematy związane z transplantologią.

7 Dopełnieniem wiadomości z pewnością jest prezentacja multimedialna zamieszczona na stronie internetowej naszej szkoły, przygotowana przez klasę IIIb oraz gazetka, znajdująca się na szkolnym holu.

8 Cała akcja była przygotowywana pod czujnym okiem nauczyciela biologii pani Iwony Andrzejewskiej oraz pani Beaty Milewskiej – pielęgniarki szkolnej.

9 Mamy nadzieję, że do przyszłorocznej edycji Dnia transplantologii liczba dumnych właścicieli Karty woli wzrośnie!

10


Pobierz ppt "Dzień Transplantologii. Co roku umiera wielu ludzi, bo czas realizacji operacji przeszczepu osiąga niekiedy kilka lat. Ale dzięki akcjom podobnym do tej,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google