Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

7 Drużyna Harcerska Dragon Hufiec Międzychód. Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat… J. Korczak.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "7 Drużyna Harcerska Dragon Hufiec Międzychód. Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat… J. Korczak."— Zapis prezentacji:

1 7 Drużyna Harcerska Dragon Hufiec Międzychód

2 Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat… J. Korczak

3 Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji, na twarzach choć kilkorga dzieci zagości uśmiech. Ale zacznijmy od początku… Martynka, lat 7

4 Realizując zadania mistrzowskie postanowiliśmy przyłączyć się do akcji Paczka dla dzieci z Afganistanu i Iraku, organizowaną przez 11 DKawPanc. z Żagania. Do współpracy zaprosiliśmy Samorząd Uczniowski Gimnazjum nr 1 w Międzychodzie. W całej szkole pojawiły się plakaty namawiające do przyłączenia się do działań.

5 O pomoc poprosiliśmy także harcerzy z zaprzyjaźnionych drużyn z Sierakowa. Przez kilka dni szkolna biblioteka stanowiła centrum operacyjne, gdzie nasi harcerze przyjmowali maskotki od kolegów.

6 I w ten oto sposób udało się zebrać całe mnóstwo cudownych zabawek. Wszystkie podarunki przenieśliśmy do domu Jadzi, która ostatkiem sił zapakowała całość do paczek. Po niespodzianki przyjechał Franek i razem z nim zabawki ruszyły w dalszą drogę. Prosto do naszych małych przyjaciół …

7 Może dzięki temu świat się uśmiechnie … Źródło: www.unicef.pl


Pobierz ppt "7 Drużyna Harcerska Dragon Hufiec Międzychód. Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat… J. Korczak."

Podobne prezentacje


Reklamy Google