Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Piotrówce klasa II Śniadanie daje moc, ogólnopolska akcja promująca zdrowy styl życia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Piotrówce klasa II Śniadanie daje moc, ogólnopolska akcja promująca zdrowy styl życia."— Zapis prezentacji:

1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Piotrówce klasa II Śniadanie daje moc, ogólnopolska akcja promująca zdrowy styl życia

2 Plakaty, zachęcające do spożywania produktów bogatych w wapń - prace uczniów po wcześniejszych zajęciach Były też zagadki, doświadczenia, piosenki i wiersze, których celem było kształtowanie potrzeby codziennej troski o własne zdrowie.

3 Rodzice byli mile zaskoczeni, że uczniowie tyle wiedzą. Przygotowania do pracy. Mycia rąk, przygotowania stanowisk pracy i produktów do naszego wspólnego śniadania Przypomnienia wiadomości z zajęć.

4 Wizyta Samorządu Uczniowskiego W paczce był: chrupki chleb, pomidor, ogórek, papryka, orzechy, sałata i jabłka

5 Praca uczniów i rodziców Niektórzy woleli pracować na stojąco

6 Jeszcze herbata owocowa… Wszystko uprzątnięte, "stół nakryty", możemy jeść To, co jest na talerzu - ogórki, pomidory, papryka – "to słodycze", którymi częstowali się wszyscy.

7 Nawet największe niejadki podjadały przygotowane produkty. Już wszystko posprzątane. By się nie przejadać – To, co zostało na stole, zjedliśmy później. Balon z doświadczenia by pękł!

8 Na koniec - dziękując rodzicom za wizytę w szkole i pomoc, oraz przedstawiając im, co wiemy o zdrowym odżywianiu i możemy wziąć do szkoły na drugie śniadanie - zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie.

9 Prezentacja z dnia 8 listopada 2013 r. Śniadanie daje moc który odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Piotrówce w klasie II Dziękujemy za uwagę!


Pobierz ppt "Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Piotrówce klasa II Śniadanie daje moc, ogólnopolska akcja promująca zdrowy styl życia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google