Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Welcome To Dostawy-wody.Pl. About us Dla zdrowia – Na zdrowie! Woda źródlana „Jodvila” jest produktem powstającym na drodze wzbogacenia wody „Fontis”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Welcome To Dostawy-wody.Pl. About us Dla zdrowia – Na zdrowie! Woda źródlana „Jodvila” jest produktem powstającym na drodze wzbogacenia wody „Fontis”"— Zapis prezentacji:

1 Welcome To Dostawy-wody.Pl

2 About us Dla zdrowia – Na zdrowie! Woda źródlana „Jodvila” jest produktem powstającym na drodze wzbogacenia wody „Fontis” domieszką roztworu aktywnego jodu. Niedobory tego składnika są w chwili obecnej jedną z głównych przyczyn powstawania wielu chorób i schorzeń a profilaktyka zapobiegawcza wydaje się mało skuteczna. W związku z powyższym proponujemy Państwu produkt bezpiecznie i łatwo przyswajalny przez organizm wpływający w sposób pozytywny zarówno na osoby chore jak i zdrowe. Woda jodowana jako produkt przetworzony posiada wszelkie niezbędne atesty i dopuszczenia do spożycia wydawane na terytorium RP. Dla zdrowia – Na zdrowie! Woda źródlana „Jodvila” jest produktem powstającym na drodze wzbogacenia wody „Fontis” domieszką roztworu aktywnego jodu. Niedobory tego składnika są w chwili obecnej jedną z głównych przyczyn powstawania wielu chorób i schorzeń a profilaktyka zapobiegawcza wydaje się mało skuteczna. W związku z powyższym proponujemy Państwu produkt bezpiecznie i łatwo przyswajalny przez organizm wpływający w sposób pozytywny zarówno na osoby chore jak i zdrowe. Woda jodowana jako produkt przetworzony posiada wszelkie niezbędne atesty i dopuszczenia do spożycia wydawane na terytorium RP.

3 Dostawa Wody

4 Woda Dla Pracowników

5 Contact us Address:- Ogrodowa 30, Wola Mrokowska, Mazowieckie, 05-552, poland Business Email id :-- biuro@fontis.pl Phone :- (22) 754 47 70 Website :- http://dostawy-wody.pl/ Address:- Ogrodowa 30, Wola Mrokowska, Mazowieckie, 05-552, poland Business Email id :-- biuro@fontis.pl Phone :- (22) 754 47 70 Website :- http://dostawy-wody.pl/

6


Pobierz ppt "Welcome To Dostawy-wody.Pl. About us Dla zdrowia – Na zdrowie! Woda źródlana „Jodvila” jest produktem powstającym na drodze wzbogacenia wody „Fontis”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google