Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

STAN REALIZACJI RPO – poziom kontraktacji STAN REALIZACJI RPO – poziom kontraktacji, ilość oraz wartość podpisanych umów.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "STAN REALIZACJI RPO – poziom kontraktacji STAN REALIZACJI RPO – poziom kontraktacji, ilość oraz wartość podpisanych umów."— Zapis prezentacji:

1

2 STAN REALIZACJI RPO – poziom kontraktacji

3

4 STAN REALIZACJI RPO – poziom kontraktacji, ilość oraz wartość podpisanych umów

5 Od dnia 01 lipca do 27 sierpnia podpisaliśmy 98 umów o dofinansowanie, w tym 2 dla projektów kluczowych na kwotę dofinansowania z UE ,08 PLN. Od dnia 01 lipca do 27 sierpnia podpisaliśmy 98 umów o dofinansowanie, w tym 2 dla projektów kluczowych na kwotę dofinansowania z UE ,08 PLN. UMOWY

6 Podsumowanie stanu wdrażania RPO – od do

7 Według raportu ogłoszonego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego w sprawie Realizacja celu kumulatywnego na I półrocze (wnioski zatwierdzone do KE) zrealizowaliśmy 118,58 proc. założonego planu. Do certyfikacji zadeklarowano do Komisji Europejskiej 16,12% przyznanej alokacji, czyli ,22 PLN. Kwota ta ulegnie zwiększeniu po zatwierdzeniu przez IPOC deklaracji wydatków na kwotę stanowiącą podstawę certyfikacji ,31 PLN co wyniesie około ,81 PLN zadeklarowanych wydatków do KE. Stosunek zakontraktowanych środków do przyznanej alokacji wynosi 47,73%. Według raportu ogłoszonego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego w sprawie Realizacja celu kumulatywnego na I półrocze (wnioski zatwierdzone do KE) zrealizowaliśmy 118,58 proc. założonego planu. Do certyfikacji zadeklarowano do Komisji Europejskiej 16,12% przyznanej alokacji, czyli ,22 PLN. Kwota ta ulegnie zwiększeniu po zatwierdzeniu przez IPOC deklaracji wydatków na kwotę stanowiącą podstawę certyfikacji ,31 PLN co wyniesie około ,81 PLN zadeklarowanych wydatków do KE. Stosunek zakontraktowanych środków do przyznanej alokacji wynosi 47,73%. STAN REALIZACJI RPO - podsumowanie

8

9

10 STAN REALIZACJI RPO – porównanie województw

11

12


Pobierz ppt "STAN REALIZACJI RPO – poziom kontraktacji STAN REALIZACJI RPO – poziom kontraktacji, ilość oraz wartość podpisanych umów."

Podobne prezentacje


Reklamy Google