Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Matematyczne domino Sprawozdanie. Z kim zrealizujesz projekt? Projekt został zrealizowany przez uczniów klasy 2B. Jest to klasa z innowacją matematyczno-informatyczną.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Matematyczne domino Sprawozdanie. Z kim zrealizujesz projekt? Projekt został zrealizowany przez uczniów klasy 2B. Jest to klasa z innowacją matematyczno-informatyczną."— Zapis prezentacji:

1 Matematyczne domino Sprawozdanie

2 Z kim zrealizujesz projekt? Projekt został zrealizowany przez uczniów klasy 2B. Jest to klasa z innowacją matematyczno-informatyczną.

3 Projekt i cele Czego dotyczy projekt - jakie jest główne zagadnienie problemowe, którym będą zajmować się uczniowie? Efektem końcowym mają być kostki domina do wykorzystania na lekcji matematyki. Cele projektu – uczeń: W ciekawy sposób zdobywają nowe doświadczenie. Wykonują pracę użyteczną dla innych. Utrwalanie wiedzy zdobytej na matematyce i informatyce. Potrafi wykonać prace zgodnie z przyjętymi zasadami

4 Etapy pracy omówienie projektu, przydział tematu domina, przydział tematów do powtórzenia z zakresu matematyki i informatyki, pokaz przykładowych prac – cała grupa. powtórzenie wiadomości na temat tabel, grafiki wektorowej, pisania równań matematycznych w word – prezentacja elementów powtórzeniowych przez dwuosobowe grupy uczniów. opracowanie w word tabeli, jako szablonu dla kostek domina – cała grupa. wypełnianie kostek domina treścią matematyczną, formatowanie dokumentu, przygotowanie do wydruku – dwuosobowe grupy uczniów. wydruk próbny, ocena wizualna, poprawki – wzajemne konsultacje wszystkich członków grupy. wydruk i laminowanie kostek domina – dwuosobowe grupy uczniów. wystawa prac, samoocena, ocena grupy uczniów – cała grupa.

5 Tabela jako szablon kostek domina

6 Wypełniamy tabele treścią

7 Efekt końcowy do pocięcia

8 Ocena pracy Uczniowie zostali poinformowani, że za swoją pracę otrzymają oceny z matematyki i informatyki, a ich wartość uzależniona będzie od: właściwego doboru treści domina względem otrzymanego tematu. samodzielności pracy. wkładu pracy i uzyskanych efektów. kreatywności przy tworzeniu kostek domina.


Pobierz ppt "Matematyczne domino Sprawozdanie. Z kim zrealizujesz projekt? Projekt został zrealizowany przez uczniów klasy 2B. Jest to klasa z innowacją matematyczno-informatyczną."

Podobne prezentacje


Reklamy Google