Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sokółce w ramach projektu Przez wiedzę i kompetencję do sukcesu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sokółce w ramach projektu Przez wiedzę i kompetencję do sukcesu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków."— Zapis prezentacji:

1 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sokółce w ramach projektu Przez wiedzę i kompetencję do sukcesu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

2 Kółka informatyczne odbywały się w czterech dziesięcioosobowych grupach. Każda grupa spotykała się raz w tygodniu, a zajęcia trwały 90 minut, prowadziły je panie: Beata Ejsmont, Zofia Kowalczuk i Jolanta Steckiewicz. Celem zajęć było poszerzenie wiedzy zdobytej na lekcjach informatyki, rozbudzenie zainteresowań uczniów technologią informacyjną oraz zapoznanie z nowymi nieznanymi jej dotąd programami. Dzięki tym zajęciom młodzież uczyła się wykorzystywać techniki komputerowe do przedstawiania za pomocą prezentacji, dokumentów tekstowych, wykresów, diagramów oraz stron WWW wiedzy zdobytej na lekcjach z innych przedmiotów. Zajęcia te przyczyniły się do podniesienia samooceny uczniów oraz umiejętności prezentacji własnych dokonań na szerszym forum. Rozwijały także umiejętności logicznego myślenia i wiedzę ogólną.

3 edytor tekstu edytor grafiki arkusz kalkulacyjny programy, z których korzystaliśmy oraz nasze metody pracy Logomocja metoda projektu udział w konkursach tworzenie prezentacji

4 Przykładowe prace wykonane w edytorze tekstu WORD schemat pismo firmowe dyplompodziękowanie

5 Przykładowe prace wykonane w edytorze grafiki

6 Arkusz kalkulacyjny wykorzystywaliśmy np. do opracowywania ankietdo rozwiązywania zadań z matematyki

7 tworzyliśmy prezentacje w PowerPoin-cie na konkurs organizowany przez Wojewódzką Stację sanitarno Epidemiologiczną w Białymstoku ilustracja lektury

8 przykładowa animacja utworzona w LOGOMOCJI

9 Jedna z grup pod opieką pani Jolanty Steckiewicz w ramach kółka informatycznego realizowała projekt pod hasłem: Miej swój styl- zdrowo żyj w ramach krajowego programu Trzymaj Formę. Ich praca została doceniona – zajęli III miejsce w Powiatowym Konkursie Projektów Szkolnych. Grupa ta opracowała następujące etapy działania według, których realizowała projekt Opracowanie i analiza ankiety Wykonanie tematycznych prezentacji multimedialnych Przygotowanie turnieju, konkursów Autoprezentacja prac na forum klasy, szkoły

10 Kleszcz mały czy duży nic dobrego nie wróży Powiatowy Konkurs Projektów Szkolnych

11


Pobierz ppt "W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sokółce w ramach projektu Przez wiedzę i kompetencję do sukcesu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków."

Podobne prezentacje


Reklamy Google