Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Fundacja Na Rzecz Rozwoju Sportu i Prawa Sportowego Propozycja stałej współpracy z klubem sportowym.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Fundacja Na Rzecz Rozwoju Sportu i Prawa Sportowego Propozycja stałej współpracy z klubem sportowym."— Zapis prezentacji:

1 Fundacja Na Rzecz Rozwoju Sportu i Prawa Sportowego Propozycja stałej współpracy z klubem sportowym

2 Fundacja Na Rzecz Rozwoju Sportu i Prawa Sportowego Data powołania: 29.07.2015 r. Fundator: PRAWOSPORTOWE.PL Sp. z o. o. Data rejestracji w KRS: 03.09.2015 r. KRS: 0000573893 NIP: 8992772803 REGON: 362437239

3 Główny cel działalności Pomoc organizacjom działającym w obszarze kultury fizycznej (polskim związkom sportowym, okręgowym związkom sportowym, klubom sportowym, innym fundacjom i stowarzyszeniom) w pozyskiwaniu środków na ich działalność statutową, ze szczególnym uwzględnieniem otwartych konkursów ofert ogłaszanych przez ministerstwa i jednostki samorządu terytorialnego.

4 Kim jesteśmy? Przedstawiciele Fundacji (Grzegorz Borkowski – Prezes Fundacji, były sekretarz generalny PZRugby i Katarzyna Ciszewska – specjalistka w dziedzinie przygotowywania i rozliczania projektów) w ciągu ostatnich dwóch lat odpowiadali w Polskim Związku Rugby za około 10 dużych projektów z zakresu sportu wyczynowego i powszechnego realizowanych ze wsparciem i dofinansowaniem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Łączna kwota dofinansowania ww. programów wyniosła 1 863 600,00 zł.

5 Kancelaria Prawa Sportowego i Gospodarczego DAUERMAN Działa na rynku usług prawniczych od 2000 roku świadcząc pomoc prawną dla sportu i biznesu. Właściciel Kancelarii - Tomasz Dauerman to menedżer ponad stu znanych sportowców oraz radca prawny. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, członek Business Centre Club. Od wielu lat buduje kompetencje w zakresie prawa sportowego jako wykładowca, czy też autor ponad 250 publikacji. Lobbysta.

6 Sporty, na rzecz których Fundacja już działa kendo nordic walking piłka nożna judo brydż sportowy rugby

7 Sporty, na rzecz których Fundacja już działa – c. d. muaythai tenis szachy pływanie MMA go

8 Obszary, w których można się starać pozyskać środki na działalność związaną ze sportem Regularne zajęcia, turnieje, obozy, szkolenia Upowszechnianie kultury fizycznej Obozy sportowe, cykle imprez sportowych Profilaktyka, ochrona i promocja zdrowia Zajęcia integracyjne, turnieje integracyjne Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych

9 Projekty, na które już pozyskaliśmy dofinansowanie w 2016 roku woj. warmińsko-mazurskie „Dobre zarządzanie w sporcie” - cykl szkoleń dla przedstawicieli organizacji sportowych i studentów (zadanie z zakresu rozwoju kultury fizycznej) woj. kujawsko-pomorskie "Rugbowym jajem bijemy w nadwagę!" - obóz sportowo- kondycyjny ukierunkowany na promowanie zdrowego stylu życia, profilaktykę otyłości i walkę z nadwagą (zadanie z zakresu ochrony i promocji zdrowia)

10 Projekty, na które już pozyskaliśmy dofinansowanie w 2016 roku – c.d. Ministerstwo Sportu i Turystyki "Szukamy młodych gwiazd rugby w Polsce - imprezy sportowe dla dzieci i młodzieży” (zadanie realizowane w ramach Programu „Sport Wszystkich Dzieci”) woj. kujawsko-pomorskie „Rugbowy Dzień Dziecka” - letni turniej drużyn szkolnych i klubowych (zadanie z zakresu upowszechniania kultury fizycznej)

11 Projekty, na które już pozyskaliśmy dofinansowanie w 2016 roku – c.d. Ministerstwo Sportu i Turystyki „Upowszechnianie judo wśród dzieci i młodzieży” (zadanie realizowane, w ramach Programu „Sport Wszystkich Dzieci”, przez Polski Związek Judo we współpracy z naszą Fundacją ) Funduszu Inicjatyw Obywatelskich „Śladami Radwańskiej i Lewandowskiego - spróbuj i Ty!” (zadanie realizowane, w ramach programu "Mikrodotacje - Małe Inicjatywy Lokalne" dla Pomorza Zachodniego, przez MKS Drawa Drawno we współpracy z naszą Fundacją)

12 A jak możemy pomóc Tobie?

13  Chciałbyś rozwijać Klub, ale brakuje Ci na to środków?  Masz pomysł na super imprezę sportową, ale nie wiesz jak ją sfinansować?  Inni dostają dotacje ze środków publicznych, a Ty jeszcze nie próbowałeś?  Korzystasz już ze środków publicznych, ale chciałbyś rozszerzyć działalność Klubu? A MOŻE…  Czas już uaktualnić statut Klubu, ale wciąż brak na to czasu?  Silniejsze kluby starają się o Twoich zawodników, a Ty nie wiesz co zrobić, żeby na transferach nie stracić, a zyskać?

14 Możliwości jest naprawdę dużo… Problemów związanych z bieżącą działalnością pewnie jeszcze więcej… Konkursy ofert pojawiają się co kilka dni… Co proponujemy?

15 Umowę abonamentową, która obejmuje: pomoc w pozyskiwaniu środków finansowych na działalność klubu wsparcie prawne z zakresu prawa sportowego

16 Proponujemy trzy rodzaje abonamentu… Każdy może wybrać ten, który najlepiej odpowiada jego potrzebom.

17 W każdym abonamencie gwarantujemy: Stałe monitorowanie ogłoszeń dotyczących otwartych konkursów ofert ogłaszanych przez różne podmioty. Pomoc w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie, prawidłowej realizacji zadań, gromadzeniu wyczerpującej dokumentacji oraz rozliczeniu projektów. Obsługę prawną przez Kancelarię wyspecjalizowaną w prawie sportowym (z zakresu zarówno sportu profesjonalnego jak i amatorskiego).

18 ABONAMENT 600+ Pełna obsługa projektów o wartości do 30 000 zł. Premia za sukces (w przypadku decyzji o przyznaniu dofinansowania) w wysokości 10% pozyskanej kwoty. 2 godziny pracy Kancelarii miesięcznie. Koszt abonamentu – 600 zł miesięcznie.

19 ABONAMENT 800+ Pełna obsługa projektów o wartości do 50 000 zł. Premia za sukces (w przypadku decyzji o przyznaniu dofinansowania) w wysokości 9% pozyskanej kwoty. 3 godziny pracy Kancelarii miesięcznie. Koszt abonamentu – 800 zł miesięcznie.

20 ABONAMENT 1000+ Pełna obsługa projektów o wartości do 70 000 zł! Premia za sukces (w przypadku decyzji o przyznaniu dofinansowania) w wysokości jedynie 8% pozyskanej kwoty. Aż 4 godziny pracy Kancelarii miesięcznie! Koszt abonamentu – 1 000 zł miesięcznie.

21 Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę? Bo na pewno warto!

22 Mamy duże doświadczenie w składaniu wniosków do Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz innych podmiotów publicznych.

23 Mając kontakt z wieloma klubami sportowymi z całej Polski codziennie jesteśmy zasypywani różnymi wątpliwościami i pytaniami dotyczącymi otwartych konkursów ofert, a dzięki dużemu doświadczeniu w kontaktach z podmiotami publicznymi na większość z tych pytań znamy lub szybko możemy poznać odpowiedź.

24 Kancelaria Prawa Sportowego i Gospodarczego DAUERMAN jest prekursorem wśród polskich kancelarii prawniczych w dziedzinie pomocy prawnej udzielanej dla świata sportu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i różnorodności prowadzonych spraw zyskała pozycję lidera w prawie sportowym

25 Często wnioski należy składać na formularzach zamieszczonych w elektronicznych generatorach wniosków (np. AMODIT MSiT), a praca w tych systemach przypomina prawdziwą walkę…

26 Zapraszamy do współpracy! Szczegóły oferty znajdują się we wzorach umów, które przesyłamy na życzenie. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Dziękujemy za uwagę. Grzegorz Borkowski Prezes Fundacji Na Rzecz Rozwoju Sportu i Prawa Sportowego +48 602 651 749 g.borkowski@fundacjasportowa.org Katarzyna Ciszewska + 48 884 349 988 k.ciszewska@fundacjasportowa.org


Pobierz ppt "Fundacja Na Rzecz Rozwoju Sportu i Prawa Sportowego Propozycja stałej współpracy z klubem sportowym."

Podobne prezentacje


Reklamy Google