Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pierwsza platforma internetowa w Polsce wspierająca finansowo kluby sportowe.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pierwsza platforma internetowa w Polsce wspierająca finansowo kluby sportowe."— Zapis prezentacji:

1 Pierwsza platforma internetowa w Polsce wspierająca finansowo kluby sportowe

2 To zaskakujące, ale… … motorem do uruchomienia platformy internetowej są…. problemy finansowe!* * z którymi boryka się tak wiele klubów sportowych...

3 Model funkcjonowania Model funkcjonowania platformy wspieramyklub.pl został przedstawiony wielu osobom oraz organizacjom związanym ze sportem… …dzięki tym spotkaniom i zaangażowaniu zbudowaliśmy grono naszych Patronów i Partnerów.

4 Patroni platformy wspieramyklub.pl Ministerstwo Sportu i Turystyki (Patronat honorowy Ministra Sportu i Turystyki) Krajowa Izba Sportu TVP Sport Polski Komitet Olimpijski Business Centre Club W innowacyjny model funkcjonowania zaangażowany jest także: Uniwersytet Jagielloński.

5 Nasi partnerzy:

6 Działamy z myślą o… 18 mln Polaków: wg. badań MEGAPANEL PBI/Gemius, kwiecień 2012, mamy tylu internautów w Polsce; tysiącach klubów i organizacji sportowych, które będziemy wspierać finansowo; mniej lub bardziej odkrytych talentach sportowych – a podjęte działania wskazują, że naprawdę mamy czym się chwalić!

7 Działamy z myślą o… promocji firm (marek) dzięki obecności na platformie – to nie tylko czysty przekaz reklamowy. Inwestycja w reklamę na platformie wspieramyklub.pl to świadomość, że pieniądze trafią do klubów i organizacji sportowych; ambasadorach, zwolennikach, promotorach sportu i aktywności – do grona tych osób zaliczają się naprawdę znakomite osobistości. I co ważniejsze – wszyscy Oni trzymają kciuki za sukces naszego przedsięwzięcia. szansach, jakie niesie ze sobą platforma wspieramyklub.pl

8 Dostarczamy informacje sportowe z lokalnych podwórek i światowych aren – agencyjne, pierwszej ręki – z klubów, autorskie – świeże spojrzenie naszych dziennikarzy. Jesteśmy otwarci na współpracę i nowe źródła informacji!

9 Jest nas coraz więcej! Z dnia na dzień rośnie grono Klubów Zrzeszonych, które aktywnie prowadzą swoje profile klubowe. i nowe źródła informacji!

10 Wspieramyklub.pl to także zabawa i uśmiech, który znajdziecie w SONDACH i DOGRYWCE. To także budowanie społeczności na Facebooku.

11 Button 3 kroki do wsparcia kieruje Klub do strony, gdzie automatycznie generowana jest UMOWA i dostępny jest REGULAMIN. Jak do nas dołączyć? Nic prostszego…

12 Zdobywamy… …coraz większą popularność wśród internautów – to ponad 150 tysięcy odsłon; … rozmach w zakresie pozyskiwania i publikacji rzetelnych informacji – Polska Agencja Prasowa, newsy autorskie, informacje z klubów, związków i stowarzyszeń sportowych; …rosnące grono klubów zrzeszonych – już ponad 60 klubów jest z nami to nie tylko drużyny piłki nożnej!

13 Jesteśmy tu: www.wspieramyklub.pl …i tutaj: APOYO SPORT Sp. z o.o. ul. Olszewskiego 6 lok. 3.09 25-663 Kielce e-mail: sekretariat@wspieramyklub.pl


Pobierz ppt "Pierwsza platforma internetowa w Polsce wspierająca finansowo kluby sportowe."

Podobne prezentacje


Reklamy Google