Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Informacja dla rodziców.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Informacja dla rodziców."— Zapis prezentacji:

1 Informacja dla rodziców

2 Szanowni Rodzice Jeżeli Wasze dziecko urodziło się w roku i myślicie o tym, by jako sześciolatek rozpoczęło naukę w klasie pierwszej szkoły podstawowej w roku szkolnym 2010/2011, to już teraz pamiętajcie, że ma ono prawo do odbycia rocznego przygotowania przedszkolnego.

3 Prawo do odbycia przygotowania przedszkolnego oznacza, że Wasze dziecko będzie miało zapewnione miejsce w przedszkolu, w oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej lub w innej formie wychowania przedszkolnego w pobliżu miejsca zamieszkania. Przygotowanie przedszkolne pomoże Waszemu dziecku w udanym starcie w klasie pierwszej.

4 Przedszkole zapewni: wspomaganie rozwoju i wyrównanie szans edukacyjnych, wcześniejsze odkrywanie zdolności, wsparcie rozwoju emocjonalnego i intelektualnego, dobre przygotowanie do podjęcia nauki w szkole podstawowej, ciekawe i atrakcyjne zajęcia oraz zabawy.

5 Wykwalifikowani nauczyciele przedszkola pomogą Wam w podjęciu decyzji, czy dziecko jest gotowe do rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej w wieku sześciu lat.

6 Więcej informacji uzyskacie Państwo u dyrektora szkoły podstawowej.
Decyzja należy do Państwa, pomóżcie swojemu dziecku w dobrym starcie edukacyjnym.


Pobierz ppt "Informacja dla rodziców."

Podobne prezentacje


Reklamy Google