Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

* Jesteśmy placówką, w której wspólne działania szkoły i przedszkola na stałe wpisały się w rytm naszej pacy. Wynikiem tego są wspólnie organizowane uroczystości,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "* Jesteśmy placówką, w której wspólne działania szkoły i przedszkola na stałe wpisały się w rytm naszej pacy. Wynikiem tego są wspólnie organizowane uroczystości,"— Zapis prezentacji:

1

2 * Jesteśmy placówką, w której wspólne działania szkoły i przedszkola na stałe wpisały się w rytm naszej pacy. Wynikiem tego są wspólnie organizowane uroczystości, zajęcia edukacyjne, spotkania ciekawymi ludźmi. * Przygotowania do przyjęcia dzieci sześcioletnich w szeregi społeczności szkolnej rozpoczęliśmy w 2009 r. podejmując cykl zadań. Rozpoczęliśmy od doskonalenia kadry pedagogicznej, w ramach Wewnątrzszkolnego Doskonalenia Nauczycieli, a w zespołach samokształceniowych zapoznaliśmy się z nową podstawą programową. * Organizowaliśmy spotkania dyrektora szkoły i nauczycieli z rodzicami, gdzie omawialiśmy nową podstawę programową, programy nauczania, dyskutowaliśmy na temat możliwości podjęcia nauki w szkole przez dzieci 6-letnie, przedstawialiśmy ofertę szkoły.

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14


Pobierz ppt "* Jesteśmy placówką, w której wspólne działania szkoły i przedszkola na stałe wpisały się w rytm naszej pacy. Wynikiem tego są wspólnie organizowane uroczystości,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google