Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dekalog lidera. 1 - 5 1.Myśli o zadaniach, za które jest odpowiedzialny. 2.Nie działa w duchu rewanżyzmu. 3.Za istotne uważa jasne myślenie i jasne cele.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dekalog lidera. 1 - 5 1.Myśli o zadaniach, za które jest odpowiedzialny. 2.Nie działa w duchu rewanżyzmu. 3.Za istotne uważa jasne myślenie i jasne cele."— Zapis prezentacji:

1 Dekalog lidera

2 1 - 5 1.Myśli o zadaniach, za które jest odpowiedzialny. 2.Nie działa w duchu rewanżyzmu. 3.Za istotne uważa jasne myślenie i jasne cele. 4.Jest przekonany, że postawa przyjaźni rodzi sprzyjający klimat pracy. 5.Nie tylko walczy z błędami, ale tworzy gotowe, pozytywne rozwiązania.

3 6 -10 6.Podchwytuje nowe sytuacje, idee, by lepiej pełnić misję. 7.Nie ogranicza czasu innym, ale jest otwarty. 8.Nie chce rozwiązywać problemów w jednym dniu, ale też nie odsuwa ich rozwiązania w nieskończoność. 9.Nie narzuca własnego stylu innym. 10. Urząd lidera nie daje żadnych przywilejów, liczy się misja.


Pobierz ppt "Dekalog lidera. 1 - 5 1.Myśli o zadaniach, za które jest odpowiedzialny. 2.Nie działa w duchu rewanżyzmu. 3.Za istotne uważa jasne myślenie i jasne cele."

Podobne prezentacje


Reklamy Google