Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt SIMS w pigułce Zespół SIMS. Skąd wziął się pomysł na SIMS?  1. Beneficjenci wraz z opiekunami projektów zauważają zagrożenie związane z utrzymaniem.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt SIMS w pigułce Zespół SIMS. Skąd wziął się pomysł na SIMS?  1. Beneficjenci wraz z opiekunami projektów zauważają zagrożenie związane z utrzymaniem."— Zapis prezentacji:

1 Projekt SIMS w pigułce Zespół SIMS

2 Skąd wziął się pomysł na SIMS?  1. Beneficjenci wraz z opiekunami projektów zauważają zagrożenie związane z utrzymaniem infrastruktury badawczej  4. Daty projektu: 12.2012 – 10.2015  3. Efekt: narzędzie w postaci projektu szkoleniowego SIMS: Wsparcie zarządzania infrastrukturą badawczą Beneficjentów działań 2.1, 2.2 POIG  2. Szybka reakcja władz NCBR i szefa Działu Wdrażania POIG

3 Wskaźniki projektu  Pozyskanie wiedzy z zakresu zarządzania dużą infrastrukturą w renomowanych zagranicznych jednostkach naukowych – 120 stażystów  Podniesienie kompetencji zarządczych związanych z komercjalizacją wyników B+R prowadzonych z użyciem infrastruktury badawczej – 200 uczestników projektu  Wiedza ekspercka w zakresie zarządzania i komercyjnego wykorzystania infrastruktury badawczej – 30 instytucji  Wdrożenie zasad zarządzania infrastrukturą nakierowanych na komercjalizację – 20 instytucji  Podjęcie współpracy z biznesem przez uczestników projektu – 20 instytucji

4 Składowe projektu SIMS  Staże zagraniczne  Szkolenia specjalistyczne  Doradztwo  Publikacja

5 Jak przebiegały staże?

6  42 Uczestniczki  78 Uczestników

7 Jak przebiegały staże? 50 pracowników! 21 pracowników! 16 pracowników!

8 Jak przebiegały szkolenia? KOMUNIKACJA

9 Jak przebiegło doradztwo?

10 Nauka i Biznes - warsztat Wrap up, Kick off and Move on to the Next Level

11 Publikacja PUBLIKACJA SIMS

12


Pobierz ppt "Projekt SIMS w pigułce Zespół SIMS. Skąd wziął się pomysł na SIMS?  1. Beneficjenci wraz z opiekunami projektów zauważają zagrożenie związane z utrzymaniem."

Podobne prezentacje


Reklamy Google