Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

czyli sposoby zdrowego stylu życia

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "czyli sposoby zdrowego stylu życia"— Zapis prezentacji:

1 czyli sposoby zdrowego stylu życia
Żyj w zdrowiu czyli sposoby zdrowego stylu życia

2 Jeżeli żyjesz w pośpiechu, ciągłym stresie, masz problemy z nadwagą, a Twoim obiadem jest cheeseburger w Mc Donald’s to znak, że dzieje się z Tobą coś złego. CZAS NA ZMIANY! Przedstawimy Ci kilka sposobów na zdrowy tryb życia.

3 Dlaczego tak się dzieje?

4

5 Poranny jogging Wstawaj ok. 30 minut wcześniej, aby pobiegać w wolnym tempie. Nie tylko poprawimy swoją kondycję, ale także samopoczucie. W ten prosty i przyjemny sposób ubędzie Ci nawet 300 kcal. Najnowsze badania pokazują, że poranne ćwiczenia są wydajniejsze niż te wykonywane zaraz po pracy. Dlaczego warto? (zwłaszcza zimą) zapobiegną charakterystycznemu odkładaniu się tłuszczu na zimę zwalcza smutek i jesienną chandrę wpływa korzystnie na metabolizm Dla kobiet: zawsze będziesz przygotowana do sezonu bikini

6 Pływanie Każdy z nas, co najmniej raz w miesiącu powinien znaleźć czas na pływanie. Ubędzie nam zatem 400 kcal (1 pączek). Jest to świetny sposób na spędzenie miłego dnia nawet z małym dzieckiem. Nie trzeba koniecznie pływać (chociaż warto się nauczyć), ale można ten czas wykorzystać na liczne przyjemności m.in. jacuzzi, bicze wodne i zjeżdżalnia.

7 A więc nie czekaj tylko zapisz się na ćwiczenia w wodzie !
Aerobik w wodzie Ta forma aktywności fizycznej jest idealna dla osób , które chcą mieć ładna figurę. Dzięki niej w ciągu godziny zrzucimy nawet 600 kcal. W dodatku : te ćwiczenia nie są trudne, nie odczuwasz tak dużego zmęczenia , jakie byś odczuwał , np. w siłowni, prawie w ogóle się nie pocisz, nie musisz wcale umieć pływać A więc nie czekaj tylko zapisz się na ćwiczenia w wodzie !

8 A przede wszystkim Codzienna dieta
Pamiętaj, aby: Nie najadać się Nie jeść słodyczy od razu po posiłku, odczekać co najmniej godzinę Jeść pełnowartościowe śniadanie Unikać fast foodów i produktów o wysokiej zawartości cukru Jedz aż poczujesz się w 80% pełny. Zanim do mózgu dotrze wiadomość, że jesteśmy już pełni upływa ok. 10 minut.

9 POWODZENIA 


Pobierz ppt "czyli sposoby zdrowego stylu życia"

Podobne prezentacje


Reklamy Google