Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Mówi się, że potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny, żeby go ocenić i jednego dnia, żeby polubić, ale całego życia, by go później.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Mówi się, że potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny, żeby go ocenić i jednego dnia, żeby polubić, ale całego życia, by go później."— Zapis prezentacji:

1

2 Mówi się, że potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny, żeby go ocenić i jednego dnia, żeby polubić, ale całego życia, by go później zapomnieć.

3 Wyślij te słowa do wszystkich osób, których nie chciałbyś zapomnieć i nie zapomnij również o tej, która Ci je wysłała.

4 To taka krótka wiadomość została napisana, żeby pokazać, że pamiętasz o innych. Jeśli nie wyślesz jej do nikogo, to znaczy, że żyjesz w ciągłym pośpiechu i zapomniałeś o swoich przyjaciołach (choćby na moment).

5 Poświęć im jedna minutę, chyba że to, co właśnie robisz, jest dla Ciebie ważniejsze.... Wszystko, co najlepsze dla Ciebie ode mnie! Jeśli jesteś szczery zawsze, taki bądź, nie okłamuj nikogo, a przede wszystkim swojej drugiej połowy!!

6 Kochaj ludzi, bądź dla nich miły, Powiedz osobie, która kochasz, co do niej czujesz. Dopóki masz czas, czekaj z tym, ale jednak potem może być za późno…

7 Jeśli wyślesz ten list do:

8 0 osób - czeka Cię smutek…

9 5 osób – czekają Cię małe niepowodzenie…

10 10 osób - czeka Cię miłość...

11 Masz 10 min.

12 !!! POWODZENIA !!!


Pobierz ppt "Mówi się, że potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny, żeby go ocenić i jednego dnia, żeby polubić, ale całego życia, by go później."

Podobne prezentacje


Reklamy Google