Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Praca to coś więcej niż tylko sposób na utrzymanie... To powinna być Twoja pasja i powołanie. Praca nie jest tylko czymś, co wykonujemy. Praca jest czymś,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Praca to coś więcej niż tylko sposób na utrzymanie... To powinna być Twoja pasja i powołanie. Praca nie jest tylko czymś, co wykonujemy. Praca jest czymś,"— Zapis prezentacji:

1 Praca to coś więcej niż tylko sposób na utrzymanie... To powinna być Twoja pasja i powołanie. Praca nie jest tylko czymś, co wykonujemy. Praca jest czymś, czym żyjemy. Ona określa to, kim jesteśmy. Potrzebujesz nie jakiejkolwiek pracy, ale takiej, która będzie łączyć twoją osobowość, zainteresowania, talenty i wartości, a wtedy stanie się ona Twoją... pasją.

2 KIERUNEK KARIERY KIERUNEK KARIERY To profesjonalny, opracowany naukowo, unikalny test profilujący osobowość, talenty, zainteresowania i wartości w celu wskazania optymalnej ścieżki edukacyjnej i zawodowej. Program został opracowany przez zespół doradców zawodowych i psychologów pracy z USA. W ciągu ostatnich 10 lat skorzystało z niego już ponad 120 tys. osób, w różnych krajach i na różnych kontynentach.

3 Twórcą programu Kierunek Kariery jest Crown Financial Ministries – międzynarodowa organizacja szkoleniowo-konsultingowa, zajmująca się poradnictwem w dziedzinie personalnego zarządzania finansami i celami życiowymi. Twórcą programu Kierunek Kariery jest Crown Financial Ministries – międzynarodowa organizacja szkoleniowo-konsultingowa, zajmująca się poradnictwem w dziedzinie personalnego zarządzania finansami i celami życiowymi.

4 Co zawiera program? Ponad 600 szczegółowych i różnorodnych pytań dotyczących preferencji w dziedzinie: osobowości, zainteresowań, umiejętności i talentów oraz wartości. Jest to jedyny dostępny w tej chwili na rynku polskim program badający i opracowujący równocześnie dane z tych 4 filarów.

5 Co jest wynikiem testu? 20 stronicowy, szczegółowy raport opisujący profil osobowościowo-edukacyjno-zawodowy, zawierający diagramy, punktacje, szczegółowe wskazania i informacje na temat optymalnego kierunku kariery i obszaru zawodowego.

6 Do kogo program jest skierowany? Do młodych ludzi stojących przed wyborem dalszego kierunku kształcenia (wybór szkoły średniej, kierunku studiów) Do młodych ludzi stojących przed wyborem dalszego kierunku kształcenia (wybór szkoły średniej, kierunku studiów) Do studentów, planujących podjęcie pracy zawodowej Do studentów, planujących podjęcie pracy zawodowej Do osób pracujących, które poszukują bardziej odpowiedniego dla siebie miejsca pracy Do osób pracujących, które poszukują bardziej odpowiedniego dla siebie miejsca pracy Do osób, które chciałyby optymalnie dopasować rodzaj wykonywanej przez siebie pracy w firmie do swoich talentów i profilu osobowości Do osób, które chciałyby optymalnie dopasować rodzaj wykonywanej przez siebie pracy w firmie do swoich talentów i profilu osobowości Do wszystkich, którzy są zainteresowani swoim rozwojem, poznaniem siebie, swojej życiowej misji, przeżyciem życia z pasją Do wszystkich, którzy są zainteresowani swoim rozwojem, poznaniem siebie, swojej życiowej misji, przeżyciem życia z pasją Program jest bardzo przydatny przy tworzeniu zespołów ludzi pracujących wspólnie nad projektem czy zadaniem Program jest bardzo przydatny przy tworzeniu zespołów ludzi pracujących wspólnie nad projektem czy zadaniem

7 OFERTA PROMOCYJNA Koszt całości programu: dla osób pracujących – 500 złdla osób pracujących – 500 zł dla uczniów i studentów – 300 złdla uczniów i studentów – 300 zł W cenę wliczony jest zagraniczny kod dostępu do systemu profilowania oraz koszt sesji konsultacyjnej. W przypadku dojazdu konsultanta do Klienta doliczany jest koszt dojazdu.

8 Kontakt: Ewa i Ireneusz Bareła Konsultanci programu Kierunek Kariery Tel. 663 224 442 663 224 443 663 224 443 E-mail: ebar@poczta.onet.pl ibar@poczta.onet.pl ibar@poczta.onet.plwww.kierunekkariery.org.pl

9 Sprawdź, czy Twoja praca jest więzieniem?

10 Czy – pasją?! Czy – pasją?!


Pobierz ppt "Praca to coś więcej niż tylko sposób na utrzymanie... To powinna być Twoja pasja i powołanie. Praca nie jest tylko czymś, co wykonujemy. Praca jest czymś,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google