Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Śpiewać każdy może!.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Śpiewać każdy może!."— Zapis prezentacji:

1 Śpiewać każdy może!

2 Początki zawsze są trudne…

3 …brakowało nam instruktora…

4 …jednolitych strojów…

5 …publiczności…

6 …ale lokalne działania prowadzą do osiągnięcia zamierzonych celów.

7 Ćwiczymy już pod opieką instruktora…

8 …przy dźwiękach muzyki…

9 …otrzymałyśmy piękne stroje…

10 ...i nowe nuty…

11 …spotykamy się w większym gronie…

12 …przy kawie i ciastkach…

13 …cieszymy się liczniejszą publicznością…

14 …i większym zainteresowaniem.

15 Bo przecież…

16 …śpiewać każdy może,…

17 … a kobietki te…

18 …są hoże! 

19 Motywacja wzrosła, optymizmu nie brakuje, pomysły się mnożą, a radość triumfuje!

20 Widoczna poprawa warunków pracy członkiń zespołu nastąpiła dzięki dofinansowaniu projektu „Śpiewać każdy może” ze środków Programu „Działaj Lokalnie VII” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Lokalną Organizację Grantową Stowarzyszenie Światowid w Łubowie.

21 Próby zespołu muzycznego pod kierunkiem instruktora p
Próby zespołu muzycznego pod kierunkiem instruktora p. Edka Kaczmarka odbywają się raz w tygodniu w każdy poniedziałek w siedzibie ośrodka i potrwają do końca stycznia 2011 roku. Celem spotkań jest rozbudzenie zainteresowania społeczności muzyką regionalną dawną i współczesną poprzez uczestnictwo w zajęciach muzycznych, a także integracja młodzieży z osobami starszymi i niepełnosprawnymi, które poprzez rozwój swoich zainteresowań i umiejętności czują się doceniane i akceptowane. Młodzi z kolei dostrzegają w ten sposób ważną rolę, jaką starsze pokolenie pełni w społeczeństwie. Na zakończenie projektu planowana jest organizacja degustacji potraw regionalnych oraz prezentacja dorobku artystycznego zespołu „Róża”, połączona z wernisażem plastycznym i rękodzieła artystycznego.

22 OŚWIADCZENIE Wyrażam zgodę na zamieszczenie materiałów w bezpłatnych publikacjach i artykułach dotyczących programu, wykorzystanie w opracowaniu plakatów promujących projekty realizowane w ramach programu „Działaj Lokalnie” oraz umieszczenie na stronach internetowych. Gminny Ośrodek Kultury w Niechanowie Teresa Jastrzębska


Pobierz ppt "Śpiewać każdy może!."

Podobne prezentacje


Reklamy Google