Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt Poland SPAN.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt Poland SPAN."— Zapis prezentacji:

1 Projekt Poland SPAN

2 Poland SPAN jest projektem badań Geologicznych prowadzonych z wykorzystaniem technik sejsmiki refleksyjnej o najwyższej dostępnej dziś rozdzielczości. Planowane prace sejsmiczne stanowić będą materiał bez precedensu w historii badań geologicznych w Polsce. Projekt, wykonywany w czterech etapach, obejmie swym zasięgiem większość jednostek tektonicznych Polski w sposób zintegrowany i metodycznie ujednolicony. Czas trwania projektu wynosi lat.

3

4

5 Projekt Poland SPAN zakłada bardzo szeroką integrację wszelkiego typu danych geofizycznych i geologicznych, której celem jest opracowanie kompleksowego modelu budowy geologicznej i ewolucji badanych basenów osadowych.

6 Sprzęt wykorzystywany przy pracach sejsmicznych

7 Geofony

8

9 Wibratory sejsmiczne Wibratory są pojazdami, które będą jeździły po wyznaczonych punktach „źródła” „źródło” oznacza miejsce, w którym wibratory opuszczają płytę wibrującą na ziemię i powodują lekkie wibracje ziemi. Czy można odczuć takie wibracje? Jak głośne one mogą być? Czy mogą spowodować uszkodzenia ziemii?

10 Wibrator podczas wykonywania pracy

11 Refrakcja

12 Rejestracja danych

13 Interpretacja danych

14 Zasady naszego działania:
Pełna i jasna informacja, trafiająca do wszystkich mieszkańców, których prace dotyczą, Działanie na zasadzie współpracy z przedstawicielami samorządów i lokalną społecznością, Integracja naszych potrzeb z oczekiwaniami właścicieli gruntów przez które przechodzą profile badawcze, Troska o środowisko na każdym etapie prowadzonych prac, Ochrona danych osobowych, Budowa zaufania, Nieustająca edukacja i harmonia działania w zespole.

15 Zapraszamy do współpracy!
Z wyrazami szacunku Zespół Działu ds. Pozwoleń i Odszkodowań Coldsteam Holdings Sp. z o.o.


Pobierz ppt "Projekt Poland SPAN."

Podobne prezentacje


Reklamy Google