Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Poland SPAN jest projektem badań Geologicznych prowadzonych z wykorzystaniem technik sejsmiki refleksyjnej o najwyższej dostępnej dziś rozdzielczości.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Poland SPAN jest projektem badań Geologicznych prowadzonych z wykorzystaniem technik sejsmiki refleksyjnej o najwyższej dostępnej dziś rozdzielczości."— Zapis prezentacji:

1

2 Poland SPAN jest projektem badań Geologicznych prowadzonych z wykorzystaniem technik sejsmiki refleksyjnej o najwyższej dostępnej dziś rozdzielczości. Planowane prace sejsmiczne stanowić będą materiał bez precedensu w historii badań geologicznych w Polsce. Projekt, wykonywany w czterech etapach, obejmie swym zasięgiem większość jednostek tektonicznych Polski w sposób zintegrowany i metodycznie ujednolicony. Czas trwania projektu wynosi 15-16 lat.

3

4

5 Projekt Poland SPAN zakłada bardzo szeroką integrację wszelkiego typu danych geofizycznych i geologicznych, której celem jest opracowanie kompleksowego modelu budowy geologicznej i ewolucji badanych basenów osadowych.

6

7

8

9 Wibratory są pojazdami, które będą jeździły po wyznaczonych punktachźródła źródło oznacza miejsce, w którym wibratory opuszczają płytę wibrującą na ziemię i powodują lekkie wibracje ziemi. Czy można odczuć takie wibracje? Jak głośne one mogą być? Czy mogą spowodować uszkodzenia ziemii?

10

11

12

13

14 Pełna i jasna informacja, trafiająca do wszystkich mieszkańców, których prace dotyczą, Działanie na zasadzie współpracy z przedstawicielami samorządów i lokalną społecznością, Integracja naszych potrzeb z oczekiwaniami właścicieli gruntów przez które przechodzą profile badawcze, Troska o środowisko na każdym etapie prowadzonych prac, Ochrona danych osobowych, Budowa zaufania, Nieustająca edukacja i harmonia działania w zespole.

15 Z wyrazami szacunku Zespół Działu ds. Pozwoleń i Odszkodowań Coldsteam Holdings Sp. z o.o.


Pobierz ppt "Poland SPAN jest projektem badań Geologicznych prowadzonych z wykorzystaniem technik sejsmiki refleksyjnej o najwyższej dostępnej dziś rozdzielczości."

Podobne prezentacje


Reklamy Google