Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kijki - Powstały one w wyniku połączenia kijów trekkingowych i od nart biegowych. Buty - Stabilna i miękka podeszwa; lekkie; nieprzemakalne. Odzież -

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kijki - Powstały one w wyniku połączenia kijów trekkingowych i od nart biegowych. Buty - Stabilna i miękka podeszwa; lekkie; nieprzemakalne. Odzież -"— Zapis prezentacji:

1

2 Kijki - Powstały one w wyniku połączenia kijów trekkingowych i od nart biegowych. Buty - Stabilna i miękka podeszwa; lekkie; nieprzemakalne. Odzież - Wygodna, nie krępująca ruchów.

3 Dla zestresowanych i spiętych. Dla wszystkich kategorii wieku. Osób z nadwagą. Zagrożonych chorobami serca. Z zaburzeniami krążenia w kończynach dolnych. Dla kobiet w ciąży może być korzystne. Tych którzy cierpią z powodu zwyrodnień stawów. Pomaga na bóle kręgosłupa i w ostroporozie. Sportowców i innych osób po kontuzjach – bezpieczna rehabilitacja. Dla osób(w tym dzieci) z wadami postawy i skoliozą. Tych którzy mają problemy z utrzymaniem równowagi.

4 Zdrowotny Fitness Sportowy

5 Uczymy się chodzić (krok naprzemienny) bez kijków. Świadomie wbijamy kijki z tyłu. Uczymy się puszczać i łapać rękojeść kijka. Chodzimy próbując wciągnąć brzuch. Próbujemy również wprowadzić ramiona w ten rytm rotacyjny razem z biodrami. Harmonia ruchu.

6 Zwiększa zużycie energetyczne organizmu w porównaniu do chodu bez kijów. Podnosi sprawność systemu krążeniowego. Ćwiczy siłę mięśni i rozwija górne partie ciała.


Pobierz ppt "Kijki - Powstały one w wyniku połączenia kijów trekkingowych i od nart biegowych. Buty - Stabilna i miękka podeszwa; lekkie; nieprzemakalne. Odzież -"

Podobne prezentacje


Reklamy Google