Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ŚNIADANIE DAJE MOC 8 listopada 2011r. w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kostomłotach uczniowie klasy II a przystąpili do akcji,,Śniadanie daje.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ŚNIADANIE DAJE MOC 8 listopada 2011r. w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kostomłotach uczniowie klasy II a przystąpili do akcji,,Śniadanie daje."— Zapis prezentacji:

1 ŚNIADANIE DAJE MOC 8 listopada 2011r. w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kostomłotach uczniowie klasy II a przystąpili do akcji,,Śniadanie daje moc.

2 ZDROWE ŚNIADANIE CZAS ZACZĄĆ Weseli i pełni zapału zaczęliśmy szykować nasze zdrowe śniadanie. Podział pracy i równouprawnienie było w pełni zachowane!

3 WIELKIE SMAROWANIE To całe smarowanie powoli zaczyna nas już nudzić, ale żyjemy myślą, że już za moment będziemy mogli na tych posmarowanych kromkach ułożyć całą gamę produktów przygotowanych przez naszych rodziców– wędliny, paprykę, pomidory, sery, ogórki oraz sałatę.

4 A OTO EFEKTY NASZEJ WSPÓLNEJ PRACY Wszystko już przyszykowane. Stół ugina się pod naporem zdrowych kanapek! Aż ślinka leci…

5 KOLOROWE CZYLI ZDROWE A oto ujęcie z bliska. Nic tylko podziwiać. Ogórek i pomidor zawsze idą w parze, a wszystko to przykryte pierzynką z żółtego sera i listów sałaty.

6 SMACZNY I ZDROWY BAŁWAN SEROWY Za oknem jeszcze polska złota jesień, a na naszych talerzach przyprószyło już wiejskim serkiem. I bardzo nas to cieszy!

7 KRÓLEWSKĄ UCZTĘ CZAS ZACZĄĆ! Dzieło ukończone! Nareszcie można zasiąść do stołu i delektować się owocami swojej pracy…

8 NA ŚNIADANIE … UCZTOWANIE! Śniadanie w trakcie, nie należy się śpieszyć, bo jedzenie w pośpiechu zdrowiu nie służy. A poza tym trzeba nacieszyć jeszcze oko kolorowymi kanapkami, bo każda z nich jak prawdziwe dzieło sztuki!

9 BO DESER NIEKONIECZNIE MUSI BYĆ NIEZDROWY… Na deser zamiast słodyczy zostaliśmy obdarowani przez Panią Dyrektor jabłkami, bo przecież nie ma nic lepszego od jabłka soczystego…

10 ŚNIADANIE DAJE MOC! Pełne brzuszki, w górę uniesione ręce, By wiedzę zdobywać mamy mocy więcej!


Pobierz ppt "ŚNIADANIE DAJE MOC 8 listopada 2011r. w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kostomłotach uczniowie klasy II a przystąpili do akcji,,Śniadanie daje."

Podobne prezentacje


Reklamy Google