Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BŁĘDOSTOWIE KLASY I-III 8 listopada – Dzień Zdrowego Śniadania Tego dnia włączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BŁĘDOSTOWIE KLASY I-III 8 listopada – Dzień Zdrowego Śniadania Tego dnia włączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej."— Zapis prezentacji:

1 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BŁĘDOSTOWIE KLASY I-III 8 listopada – Dzień Zdrowego Śniadania Tego dnia włączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „ŚNIADANIE DAJE MOC”. Przed przystąpieniem do pracy uczniowie z kl. I-III przypomnieli 12 zasad prawidłowego żywienia, po którym ochoczo wzięli się do pracy. Dzieci z wielką radością przygotowały, a potem spożyły smaczne, zdrowe i kolorowe drugie śniadanie, popijając ciepłą herbatką, zgodnie z zasadą: „Kto drugie śniadanie zjada, potem dobrze odpowiada”.

2 Wie o tym chłopiec, wie dziewczynka, że bardzo zdrowa z nas rodzinka. Ty także wiesz, więc nie kręć głową. Jedz smacznie, zdrowo i kolorowo!

3

4

5

6

7 To był wspaniały dzień. Na długo pozostanie w naszej pamięci.


Pobierz ppt "PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BŁĘDOSTOWIE KLASY I-III 8 listopada – Dzień Zdrowego Śniadania Tego dnia włączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google