Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W tej szkole są najlepsze śniadania! Uczniowie klasy 3D Szkoły Podstawowej w Starych Babicach Mam ochotę na coś dobrego, a ty?

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W tej szkole są najlepsze śniadania! Uczniowie klasy 3D Szkoły Podstawowej w Starych Babicach Mam ochotę na coś dobrego, a ty?"— Zapis prezentacji:

1 W tej szkole są najlepsze śniadania! Uczniowie klasy 3D Szkoły Podstawowej w Starych Babicach Mam ochotę na coś dobrego, a ty?

2 W pierwszej kolejności myjemy ręce, bo higiena jest najważniejsza!

3 Pora na fartuszkowanie Zakładamy fartuszki, jak przystało na dobrych kucharzy.

4 Bitwa o tytuł szefa stanowiska z napojami. Dzielimy się na zespoły, których zadaniem jest przygotowanie stanowisk z produktami. Zespół odpowiedzialny za stanowisko z nabiałem jest już gotowy do pracy!

5 Praca na stanowiskach wrze! Uwijamy się jak w ukropie, przygotowując bufet z produktami! Przy stanowisku z pieczywem pachnie jak w piekarni Stanowisko z warzywami jest piękne jak wystawa sklepowa Stanowisko z owocami to prawdziwa uczta

6 Stanowisko z nabiałem i wędlinami będzie naprawdę imponujące Stanowisko z napojami jest bezwzględnie konieczne Praca na stanowiskach wrze! Uwijamy się jak w ukropie, przygotowując bufet z produktami!

7 Tak mi się chce jeść, a tu taka kolejka! I jeszcze sami musimy te kanapki komponować, a w domu to pod nos dostaję... Wymarzona chwila! Mniammmmm.... W końcu możemy przygotować swoje ulubione kanapki!

8 Wszystkie produkty są zdrowe i smaczne! Trudno się zdecydować... Każdemu bardzo smakowało to, co sobie samodzielnie przygotował. Wymarzona chwila! Mniammmmm.... W końcu możemy przygotować swoje ulubione kanapki!

9 Pora na jedzenie. Zasiadamy do wspólnego stołu i... ze smakiem i apetytem zajadamy! Każdy ma coś dobrego na talerzu. A wiecie kto to zrobił?? My sami!!!! Każdy się najadł i później nikt nie zjadł obiadu!

10 Hmm, aż mi się chce jeść!!! Pora na jedzenie. Zasiadamy do wspólnego stołu i... ze smakiem i apetytem zajadamy! Klasa 3D przy wspólnym stole – uczestnicy akcji ŚNIADANIE DAJE MOC 2012.


Pobierz ppt "W tej szkole są najlepsze śniadania! Uczniowie klasy 3D Szkoły Podstawowej w Starych Babicach Mam ochotę na coś dobrego, a ty?"

Podobne prezentacje


Reklamy Google