Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W INOWROCŁAWIU KLASA II B NASZA KLASA II B BARDZO LUBI RUSZAĆ SIĘ ABY SIŁA NA TO BYŁA TRZEBA DOBRZE ZJEŚĆ I CZEŚĆ! NA NAUKĘ TEŻ.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W INOWROCŁAWIU KLASA II B NASZA KLASA II B BARDZO LUBI RUSZAĆ SIĘ ABY SIŁA NA TO BYŁA TRZEBA DOBRZE ZJEŚĆ I CZEŚĆ! NA NAUKĘ TEŻ."— Zapis prezentacji:

1

2 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W INOWROCŁAWIU

3 KLASA II B NASZA KLASA II B BARDZO LUBI RUSZAĆ SIĘ ABY SIŁA NA TO BYŁA TRZEBA DOBRZE ZJEŚĆ I CZEŚĆ! NA NAUKĘ TEŻ SIŁ TRZEBA I DLATEGO - DAJCIE CHLEBA!!!

4 STOSUJEMY ZASADY!

5 DZIELNIE TOWARZYSZYŁY NAM MAMY!

6

7

8

9

10

11 8 listopada wzięliśmy udział w akcji Śniadanie daje moc. Rozmawialiśmy o zdrowym odżywianiu. Myliśmy ręce, robiliśmy kanapki i sałatki. Potem przygotowaliśmy szwedzki stół. Zaprosiliśmy panią dyrektor. Wszyscy częstowaliśmy się sałatką owocową i warzywną. Kanapki były pyszne. Ten dzień był super! Obiecujemy jeść codziennie drugie śniadanie!


Pobierz ppt "SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W INOWROCŁAWIU KLASA II B NASZA KLASA II B BARDZO LUBI RUSZAĆ SIĘ ABY SIŁA NA TO BYŁA TRZEBA DOBRZE ZJEŚĆ I CZEŚĆ! NA NAUKĘ TEŻ."

Podobne prezentacje


Reklamy Google