Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Spis tre ś ci Konkurs gumowy surowiec w naszej szkole. Konkurs gumowy surowiec w naszej szkole. Ankieta Plakaty i ulotki Wykład. Budowa opony Sposoby.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Spis tre ś ci Konkurs gumowy surowiec w naszej szkole. Konkurs gumowy surowiec w naszej szkole. Ankieta Plakaty i ulotki Wykład. Budowa opony Sposoby."— Zapis prezentacji:

1

2 Spis tre ś ci Konkurs gumowy surowiec w naszej szkole. Konkurs gumowy surowiec w naszej szkole. Ankieta Plakaty i ulotki Wykład. Budowa opony Sposoby wykorzystywania zu ż ytych opon. Sposoby wykorzystywania zu ż ytych opon.

3 Konkurs gumowy surowiec w naszej szkole Konkurs gumowy surowiec ma na celu uświadomienie uczniom o zagrożeniach wynikających z bezmyślnego wyrzucania zużytych opon do lasu lub palenia ich w ogniskach.

4 Ankieta 23 października 2009r. przeprowadziliśmy w naszej szkole ankietę, aby dowiedzieć się co uczniowie naszego liceum wiedzą na temat zużytych opon. Okazało się że uczniowie niewiele wiedzą na tematy dotyczące składowania i utylizacji zużytych opon.

5 Wywiad 28 października Gabrysia, Lucyna i Tomek poszli o urzędu gminy w Głogowie Małopolskim, aby dowiedzieć się co gmina robi w sprawie zużytych opon. Pani z ochrony środowiska powiedziała, że gmina tym się nie zajmuje, a mieszkańcy zazwyczaj zostawiają opony w zakładach wulkanizacyjnych.

6 Plakaty i ulotki W ramach akcji informacyjnej Marzena, Karolina, Natalia i Justyna zrobiły plakaty, które rozwiesiliśmy w naszej szkole. Natomiast Kasia i Magda zrobiły ulotki dotyczące szkodliwości spalania zużytych opon.

7 Wykład Na jednej z lekcji Gabrysia i Justyna przeprowadziły wykład dotyczący właściwego postępowania z zużytymi oponami.

8 Budowa opony

9 Sposoby wykorzystywania zużytych opon Wszyscy chodziliśmy z aparatami by uchwycić najciekawsze pomysły wykorzystania opon.


Pobierz ppt "Spis tre ś ci Konkurs gumowy surowiec w naszej szkole. Konkurs gumowy surowiec w naszej szkole. Ankieta Plakaty i ulotki Wykład. Budowa opony Sposoby."

Podobne prezentacje


Reklamy Google