Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Konkurs gumowy surowiec

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Konkurs gumowy surowiec"— Zapis prezentacji:

1 Konkurs gumowy surowiec

2 Spis treści Konkurs gumowy surowiec w naszej szkole. Ankieta
Plakaty i ulotki Wykład. Budowa opony Sposoby wykorzystywania zużytych opon.

3 Konkurs gumowy surowiec w naszej szkole
Konkurs gumowy surowiec ma na celu uświadomienie uczniom o zagrożeniach wynikających z bezmyślnego wyrzucania zużytych opon do lasu lub palenia ich w ogniskach.

4 Ankieta 23 października 2009r. przeprowadziliśmy w naszej szkole ankietę, aby dowiedzieć się co uczniowie naszego liceum wiedzą na temat zużytych opon. Okazało się że uczniowie niewiele wiedzą na tematy dotyczące składowania i utylizacji zużytych opon.

5 Wywiad 28 października Gabrysia, Lucyna i Tomek poszli o urzędu gminy w Głogowie Małopolskim, aby dowiedzieć się co gmina robi w sprawie zużytych opon. Pani z ochrony środowiska powiedziała, że gmina tym się nie zajmuje, a mieszkańcy zazwyczaj zostawiają opony w zakładach wulkanizacyjnych.

6 Plakaty i ulotki W ramach akcji informacyjnej Marzena, Karolina, Natalia i Justyna zrobiły plakaty, które rozwiesiliśmy w naszej szkole. Natomiast Kasia i Magda zrobiły ulotki dotyczące szkodliwości spalania zużytych opon.

7 Wykład Na jednej z lekcji Gabrysia i Justyna przeprowadziły wykład dotyczący właściwego postępowania z zużytymi oponami.

8 Budowa opony

9 Sposoby wykorzystywania zużytych opon
Wszyscy chodziliśmy z aparatami by uchwycić najciekawsze pomysły wykorzystania opon.


Pobierz ppt "Konkurs gumowy surowiec"

Podobne prezentacje


Reklamy Google