Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZAWODY W PIŁKĘ NOŻNĄ W WIŚNIEWIE Opracowały: Ula Stupałkowska

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZAWODY W PIŁKĘ NOŻNĄ W WIŚNIEWIE Opracowały: Ula Stupałkowska"— Zapis prezentacji:

1 ZAWODY W PIŁKĘ NOŻNĄ W WIŚNIEWIE Opracowały: Ula Stupałkowska
PIĄTKI PIŁKARSKIE ZAWODY W PIŁKĘ NOŻNĄ W WIŚNIEWIE Opracowały: Ula Stupałkowska Natalia Kozieł

2 Jak powstały piątki piłkarskie?
Piątki piłkarskie powstały, gdy PZU ogłosiło wojewódzki konkurs na najlepszą imprezę zorganizowaną przez nauczycieli placówek szkolnych. Nasza nauczycielka wychowania fizycznego, pani Karolina Siuda, zaproponowała konkurs dla uczniów pt.,, Piątki Piłkarskie” i podjęła się zorganizowania całej zabawy. Uczniowie mogli zapisywać się u niej, po pięciu zawodników w drużynie i jeden rezerwowy. Łącznie zapisało się osiem drużyn: Chicago Club, Nokia Team, FC KTKF, Odlotowe Agentki, Fresh, Czerwony Krzyż, Tornado i Matrix.

3 FC-KT-KF Tę drużynę założyła klasa VI i III. Jej skład i rymowanka jest następujący: Kacper, Darek, Tobiasz, Patryk i Krystian. ,, FC-KT-KF- golami wyróżniamy się!!!” Zdobyli pierwsze miejsce.

4 CHICAGO CLUB Chicago Club , to zespół, który stworzyły dziewczyny z klasy VI: Ula, Natalia, Ania, Daria i Magda. Ich rymowanka to: ,, Club Chicago biega żwawo, to najlepsze dziewczyny z sępoleńskiej gminy!!!” Dziewczyny zajęły pierwsze miejsce w tych zawodach.

5 NOKIA TEAM Nokia Team to zespół składający się z siedmiu chłopaków z klasy piątej: Tomka, Mirka, Adriana, Mateusza, Rocha, Tomka, Sebastiana i Adriana. Oto ich rymowanka ,, Nokia Team, kibicujemy im są The Best i to na fest!!!” Nokia Team zdobyła srebrne medale.

6 ODLOTOWE AGENTKI Na zespół Odlotowe Agentki składają się dziewczyny z klasy piątej: Karolina, Martyna, Ania, Paulina i Natalia. Ich rymowanka to: ,, Odlotowe Agentki są zwinne i szybkie jak SUPERMENKI!!!” Agentki także zdobyły srebro.

7 TORNADO Drużynę Tornado utworzyli chłopacy z klasy czwartej. Składa się z: Macieja, Błażeja, Arka, Briana, Rafała i Jasia. Ich rymowanka to: ,, Tornado, wiatr porywający, piłki zabiera i gole strzela!!!” Tornado zdobyło trzecie miejsce.

8 MATRIX Drużynę Matrix stworzyły dziewczyny z klasy VI i III. Są to: Ada, Pamela, Marcelina, Daria i Magda. Ich rymowanka brzmi następująco: ,, Matrix to wspaniałych dziewczyn jest mix, one wciąż gole strzelają i wszystkim się podobają!” Dziewczyny zdobyły także trzecie miejsce.

9 FRESH Na tę drużynę składają się: Karolina, Paulina, Ola, Marzena, Paulina. Ich rymowanka to: ,, Fresh to dziewczyn drużyna jest, bramek sobie nie pozwolą wbić też!!” Zdobyły czwarte miejsce.

10 CZERWONY KRZYŻ Drużynę założyła klasa czwarta, jej skład to: Michał, Damian, Grzesiu, Hubert i Tomek. Ich rymowanka brzmi tak: ,, Czerwony Krzyż co gole strzela, kto jemu podskoczy, temu gole strzela!” Zajęli czwarte miejsce.

11 PANI KAROLINA I SĘDZIA Na tym zdjęciu jest organizator naszych zawodów, pani Karolina Siuda i sędzia zaproszony przez panią Siudę, pan Krzysztof Manowski. Pan Manowski na naszym spotkaniu sędziował rozgrywki chłopców, a pani Karolina rozgrywki dziewczyn.

12 TELEWIZJA WIŚNIEWA Warto też napisać, że dzięki tym zawodom w naszej szkole powstała telewizja Wiśniewa, a na tym zdjęciu widnieją pani Dyrektor, maskotka naszych zawodów i ,,Latające Reporterki”, które przeprowa- dzały wywiady w trakcie zawodów. Nasze reporterki to: Ula, Magda i Daria.

13 PODSUMOWANIE Zawody ,,Piątki Piłkarskie” były bardzo ekscytujące. Każda drużyna powiedziała, że było warto, nawet, jeśli przegrali. Pani Karolina miała bardzo dobry pomysł, aby zrealizować te zawody i wszyscy mają nadzieję, że uda się zorganizować takie zawody jeszcze raz. Dla wszystkich była to świetna zabawa.


Pobierz ppt "ZAWODY W PIŁKĘ NOŻNĄ W WIŚNIEWIE Opracowały: Ula Stupałkowska"

Podobne prezentacje


Reklamy Google