Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PUBLICZNE GIMNAZJUM IM.WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PUBLICZNE GIMNAZJUM IM.WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA."— Zapis prezentacji:

1 PUBLICZNE GIMNAZJUM IM.WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA

2

3

4

5 Jak co roku 11 listopada w naszej szkole obchodzimy Święto Niepodległości. Uczniowie ze wszystkich klas angażują się w programy artystyczne przygotowywane najczęściej przez nauczycieli.

6

7

8 W miesiącu maju każdego roku na terenie Publicznego Gimnazjum w Lipcach Reymontowskich obchodzi się DZIEŃ PATRONA. Celem uroczystości jest szerzenie wśród młodzieży wiedzy o Władysławie Stanisławie Reymoncie, kształtowanie potrzeby promocji kultury regionu, kształtowanie umiejętności współpracy i współzawodnictwa oraz rozwijanie poczucia współodpowiedzialności za zespół klasowy.

9 W ramach Dnia Patrona corocznie organizowany jest konkurs wiedzy na temat działalności i twórczości Władysława Reymonta. Uczniowie bardzo chętnie biorą w nim udział.

10 Uczniowie naszego gimnazjum kochają sport! Dwa razy w tygodniu organizowane są SKS, na które przybywa wielu chętnych. Nasi uczniowie uczęszczają również do Szkółki Piłkarskiej GOKSiR, która daje możliwość treningu zarówno chłopcom jak i dziewczętom.

11 Wśród uczniów mamy liczną grupę wybitnych sportowców odnoszących sukcesy w zawodach m.in. : w piłce siatkowej, nożnej, nożnej halowej oraz koszykowej. W naszym gimnazjum organizowane są również, wyjazdy na mecze najpopularniejszych drużyn w Polsce. Polonia Azbud Warszawa – Anwil Włocławek PGE Skra Bełchatów -Tomis Constanta

12 Nasi uczniowie z roku na rok coraz liczniej i chętniej biorą udział w akcjach charytatywnych typu: Caritas Polska oraz WOŚP. W naszej placówce działa również szkolny wolontariat, gdzie udzielana jest pomoc potrzebującym.

13

14


Pobierz ppt "PUBLICZNE GIMNAZJUM IM.WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google