Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

IM.WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "IM.WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA"— Zapis prezentacji:

1 IM.WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA
Publiczne gimnazjum IM.WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA

2 BUDYNEK SZKOŁY

3 NA PRZERWIE

4 W KLASACH

5 Dzień Niepodległości Uroczystości szkolne
Jak co roku 11 listopada w naszej szkole obchodzimy Święto Niepodległości. Uczniowie ze wszystkich klas angażują się w programy artystyczne przygotowywane najczęściej przez nauczycieli.

6

7 DZIEŃ PATRONA

8 Dzień Patrona W miesiącu maju każdego roku na terenie Publicznego Gimnazjum w Lipcach Reymontowskich obchodzi się DZIEŃ PATRONA.  Celem uroczystości jest szerzenie wśród młodzieży wiedzy o Władysławie Stanisławie Reymoncie, kształtowanie potrzeby promocji kultury regionu, kształtowanie umiejętności współpracy i współzawodnictwa oraz rozwijanie poczucia współodpowiedzialności za zespół klasowy.

9 REYMONTIADA W ramach Dnia Patrona corocznie organizowany jest konkurs wiedzy na temat działalności i twórczości Władysława Reymonta. Uczniowie bardzo chętnie biorą w nim udział.

10 SPORT Uczniowie naszego gimnazjum kochają sport! Dwa razy w tygodniu organizowane są SKS, na które przybywa wielu chętnych. Nasi uczniowie uczęszczają również do Szkółki Piłkarskiej GOKSiR , która daje możliwość treningu zarówno chłopcom jak i dziewczętom.

11 ZAWODY SPORTOWE W naszym gimnazjum organizowane są również , wyjazdy na mecze najpopularniejszych drużyn w Polsce. Polonia Azbud Warszawa – Anwil Włocławek PGE Skra Bełchatów -Tomis Constanta Wśród uczniów mamy liczną grupę wybitnych sportowców odnoszących sukcesy w zawodach m.in. : w piłce siatkowej, nożnej, nożnej halowej oraz koszykowej.

12 Działalność charytatywna
Nasi uczniowie z roku na rok coraz liczniej i chętniej biorą udział w akcjach charytatywnych typu: Caritas Polska oraz WOŚP. W naszej placówce działa również szkolny wolontariat, gdzie udzielana jest pomoc potrzebującym.

13 I NA DESER… KRÓTKI SPACER PO SZKOLE

14 KONIEC


Pobierz ppt "IM.WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA"

Podobne prezentacje


Reklamy Google