Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

POLSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LECHA BĄDKOWSKIEGO W LUZINIE

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "POLSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LECHA BĄDKOWSKIEGO W LUZINIE"— Zapis prezentacji:

1 POLSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LECHA BĄDKOWSKIEGO W LUZINIE
Szkoła Podstawowa im. Lecha Bądkowskiego w Luzinie (POLSKA)‏

2 LUZINO SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LECHA BĄDKOWSKIEGO W LUZINIE
Luzino jest dużą miejscowością leżącą na pięknych polskich Kaszubach. Niedaleko stąd do Morza Bałtyckiego i do Gdańska, gdzie narodziła się Solidarność i mieszka Lech Wałęsa.

3 Zapraszamy na krótką wycieczkę po szkole
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LECHA BĄDKOWSKIEGO W LUZINIE Nasza szkoła jest bardzo duża. Uczęszcza do niej ponad 760 uczniów i pracuje prawie 90 nauczycieli i pracowników obsługi. Zapraszamy na krótką wycieczkę po szkole

4 IM. LECHA BĄDKOWSKIEGO W LUZINIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LECHA BĄDKOWSKIEGO W LUZINIE Bardzo dbamy w naszej szkole o tradycje. Mamy własne muzeum, zespół kaszubski, izbę naszego patrona. Uczymy się nawet języka kaszubskiego oraz tradycyjnego kaszubskiego haftu!

5 IM. LECHA BĄDKOWSKIEGO W LUZINIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LECHA BĄDKOWSKIEGO W LUZINIE Uczymy się wielu przedmiotów. Najbardziej lubimy sport i informatykę. Ciekawa jest przyroda. Cieszymy się gdy mamy lekcje w pracowni językowej. Uwielbiamy wyjazdy na basen.

6 IM. LECHA BĄDKOWSKIEGO W LUZINIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LECHA BĄDKOWSKIEGO W LUZINIE W ciągu roku szkolnego bardzo dużo się u nas dzieje. Organizujemy akcje charytatywne. Sprzątamy świat. Obchodzimy święto naszych nauczycieli. Odwiedza nas św. Mikołaj. Lubimy się bawić oraz brać udział w przedstawieniach.

7 IM. LECHA BĄDKOWSKIEGO W LUZINIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LECHA BĄDKOWSKIEGO W LUZINIE Mamy zagranicznych przyjaciół. Już kilka razy współpracowaliśmy w ramach programu Sokrates-Comenius. W tym roku gościliśmy w Luzinie uczniów ze Stolzenau w Niemczech. Razem pracowaliśmy, występowaliśmy i zwiedzaliśmy Kaszuby. Byliśmy w domu do góry nogami!

8 IM. LECHA BĄDKOWSKIEGO W LUZINIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LECHA BĄDKOWSKIEGO W LUZINIE Pod koniec nauki w szkole podstawowej nasz rząd sprawdza naszą wiedzę i umiejętności. Piszemy sprawdzian. Osiągamy bardzo wysokie wyniki. Zawsze powyżej średniej naszego województwa i kraju. Jesteśmy z tego dumni!

9 IM. LECHA BĄDKOWSKIEGO W LUZINIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LECHA BĄDKOWSKIEGO W LUZINIE Czas w naszej szkole biegnie bardzo szybko. Dewizą naszej pracy jest motto: „Z tradycyjnymi kaszubskimi wartościami do nowoczesnego życia w Europie”. Dlatego z zapałem się uczymy, jesteśmy ciekawi jacy jesteście i z przyjemnością będziemy z Wami pracować w nowym projekcie: „Pokarm dla umysłu”


Pobierz ppt "POLSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LECHA BĄDKOWSKIEGO W LUZINIE"

Podobne prezentacje


Reklamy Google