Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZSzOI nr 3 Przy naszej szkole od 2008 roku działa UKS Akademia Siatkówki Poznań, który przygotowuje podczas zajęć treningowych młodzież ze Szkoły Podstawowej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZSzOI nr 3 Przy naszej szkole od 2008 roku działa UKS Akademia Siatkówki Poznań, który przygotowuje podczas zajęć treningowych młodzież ze Szkoły Podstawowej."— Zapis prezentacji:

1 ZSzOI nr 3 Przy naszej szkole od 2008 roku działa UKS Akademia Siatkówki Poznań, który przygotowuje podczas zajęć treningowych młodzież ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum do rozgrywek szkolnych i klubowych. Przy naszej szkole od 2008 roku działa UKS Akademia Siatkówki Poznań, który przygotowuje podczas zajęć treningowych młodzież ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum do rozgrywek szkolnych i klubowych.

2 Rozgrywki PZPS 2008/2009

3 Rozgrywki ligi kadetów

4 Reprezentacja dziewcząt Gimnazjum nr 2 w piłce siatkowej

5 Pogadanka po meczu

6 Rozgrywki piłki siatkowej dziewcząt i chłopców Uczniowie biorą udział w rozgrywkach szkolnej ligi niezrzeszonych i Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Uczniowie biorą udział w rozgrywkach szkolnej ligi niezrzeszonych i Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Chłopcy startują w rozgrywkach klubowych Polskiego Związku Piłki Siatkowej w lidze kadetów i juniorów jako UKS Akademia Siatkówki Chłopcy startują w rozgrywkach klubowych Polskiego Związku Piłki Siatkowej w lidze kadetów i juniorów jako UKS Akademia Siatkówki 6.02.2009 walczymy w finale szkól gimnazjalnych Miasta Poznania w piłce siatkowej chłopców. 6.02.2009 walczymy w finale szkól gimnazjalnych Miasta Poznania w piłce siatkowej chłopców. Dziewczęta stertują w rozgrywkach ligi niezrzeszonych i Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Dziewczęta stertują w rozgrywkach ligi niezrzeszonych i Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Prowadzimy zajęcia treningowe; młodzież gimnazjalna – trzy razy w tygodniu.


Pobierz ppt "ZSzOI nr 3 Przy naszej szkole od 2008 roku działa UKS Akademia Siatkówki Poznań, który przygotowuje podczas zajęć treningowych młodzież ze Szkoły Podstawowej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google