Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Akcja specjalna, 2001,2002... MAŁY ŚWIADEK Celem akcji jest:... zwiększenie jakości i ilości działań podejmowanych w celu ochrony praw dziecka biorącego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Akcja specjalna, 2001,2002... MAŁY ŚWIADEK Celem akcji jest:... zwiększenie jakości i ilości działań podejmowanych w celu ochrony praw dziecka biorącego."— Zapis prezentacji:

1

2 Akcja specjalna, 2001,2002... MAŁY ŚWIADEK

3 Celem akcji jest:... zwiększenie jakości i ilości działań podejmowanych w celu ochrony praw dziecka biorącego udział w procesie karnym z artykułu 207 k.k. (znęcanie się)

4 Pomysł akcji powstał na skutek docierających do Pogotowia Niebieska Linia wielu informacji o zaniedbaniach proceduralnych - także o propozycjach zmian. Informacje zgłaszali: członkowie Porozumienia Niebieska Linia pomagający na co dzień dzieciom doświadczającym przemocy w rodzinie, osoby bliskie dzieciom biorących udział w procesie karnym.

5 3 główne filary działań akcji specjalnej

6 I etap - przegląd procedur prawnych w zakresie ochrony dziecka biorącego udział w procesie karnym z art. 207 k.k. II etap - opinie i wnioski na temat stanu realizacji takich procedur prawnych - ankieta wypełniona przez członków Porozumienia Niebieska Linia III etap - wypracowanie projektu zmian, ulepszeń na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa dziecka,które jest świadkiem w procesie karnym.

7 c przyczyną c środkiem c elem AKCJI SPECJALNYCH podejmowanych przez Niebieską Linię jest... współpraca

8 z kim Państwo współpracujecie?


Pobierz ppt "Akcja specjalna, 2001,2002... MAŁY ŚWIADEK Celem akcji jest:... zwiększenie jakości i ilości działań podejmowanych w celu ochrony praw dziecka biorącego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google