Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

14 października 2013r. w ramach doskonalenia warsztatu pracy odbyło się szkolenie na temat:Problemy prawidłowej komunikacji w szkole – przygotowane i przeprowadzone.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "14 października 2013r. w ramach doskonalenia warsztatu pracy odbyło się szkolenie na temat:Problemy prawidłowej komunikacji w szkole – przygotowane i przeprowadzone."— Zapis prezentacji:

1 14 października 2013r. w ramach doskonalenia warsztatu pracy odbyło się szkolenie na temat:Problemy prawidłowej komunikacji w szkole – przygotowane i przeprowadzone przez p. Elżbietę Misiak. W szkoleniu wzięli udział wychowawcy, w tym także członkowie Zespołu Humanistycznego. Opracowane materiały udostępniono wszystkim uczestnikom szkolenia. 3/2/2014opracowała Elżbieta Misiak1

2 3/2/2014opracowała Elżbieta Misiak2 Opinie uczestników szkolenia Beata Bukała: Spotkanie poświęcone problemom prawidłowej komunikacji w szkole zostało poprowadzone przez panią Elżbietę Misiak w niezwykle interesujący sposób. Liczne przykłady z życia codziennego pozwoliły mi dostrzec najczęstsze błędy w komunikacji pomiędzy nauczycielem a uczniem. Wskazówki przekazane podczas szkolenia wykorzystam na pewno w pracy z uczniami". Maria Karcz: Szkolenie poświęcone komunikacji – starannie przygotowane; głównym walorem były konkretne rady, rozwiązania, dotyczące relacji nauczyciela z rodzicem. Joanna Wiącek: Szkolenie było rzeczowe, a najważniejsze informacje zostały przedstawione w przystępny sposób. Zdobyta wiedza zostanie wykorzystana w mojej pracy dydaktycznej.

3 3/2/2014opracowała Elżbieta Misiak3 Opinie uczestników szkolenia Dorota Kasperowicz: Interesujące wystąpienie na temat komunikacji, jej typów i poziomów. Prelegentka wyeksponowała najczęstsze błędy, z uwzględnieniem problemów nauczycieli w tej materii. Istotne i przydatne było również zaprezentowanie mostów komunikacyjnych, pozwalających zapobiec ewentualnym konfliktom w relacjach uczeń – nauczyciel – rodzic. Zainteresowani uzyskali bibliografię pozycji, z których korzystała pani Misiak. Ewa Żawrocka: Szkolenie ciekawe, przekaz jasny, zwięzły, dający potrzebne informacje, przydatne w pracy. Ewa Sputowska: Na konferencji pani Misiak omówiła proces i bariery komunikowania się; uczestnicy poznali techniki efektywnego komunikowania się, podane w sposób rzetelny i profesjonalny, a teoria była oparta na praktycznych przykładach.


Pobierz ppt "14 października 2013r. w ramach doskonalenia warsztatu pracy odbyło się szkolenie na temat:Problemy prawidłowej komunikacji w szkole – przygotowane i przeprowadzone."

Podobne prezentacje


Reklamy Google