Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dr Tomasz Marcinkowski, Marek Rusakiewicz, Jarosław Urbański.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dr Tomasz Marcinkowski, Marek Rusakiewicz, Jarosław Urbański."— Zapis prezentacji:

1 dr Tomasz Marcinkowski, Marek Rusakiewicz, Jarosław Urbański

2 Zachodni Ośrodek Badań Społecznych i Ekonomicznych to wiodąca w regionie lubuskim fundacja specjalizująca się w badaniach społecznych, marketingowych i szkoleniach. Celami Fundacji są: rozwój regionu poprzez prowadzenie badań społecznych i ekonomicznych, a także popularyzację oraz implementację ich wyników, diagnozowanie istniejących problemów społecznych, wspieranie rozwoju naukowego w regionie oraz wspieranie budowy społeczeństwa wiedzy.

3 Fundacja Zachodni Ośrodek Badań Społecznych i Ekonomicznych została stworzona przez osoby, które posiadają doświadczenie w zakresie realizacji projektów badawczych i szkoleniowych. Od momentu powstania przeprowadziliśmy już kilkanaście badań społecznych oraz szkoleń. Zachodni Ośrodek Badań Społecznych i Ekonomicznych posiada niezbędną wiedzę dotyczącą realizacji badań społecznych i szkoleń, a także niezbędne narzędzia informatyczne do wykonania powyższych zadań.

4 European People's Party (Bruksela) Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Zakład Utylizacji Odpadów w Gorzowie Wielkopolskim MEDI RAJ sp. z o.o. Bachalski Development sp. z o.o. Zakład Ubezpieczeń Społecznych o/ Gorzów Wlkp. Lubuski Urząd Wojewódzki Partie polityczne i politycy

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30 Dziękujemy za uwagę


Pobierz ppt "Dr Tomasz Marcinkowski, Marek Rusakiewicz, Jarosław Urbański."

Podobne prezentacje


Reklamy Google