Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Konferencja prasowa Zarządu Województwa Lubuskiego 2.12.2010 r.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Konferencja prasowa Zarządu Województwa Lubuskiego 2.12.2010 r."— Zapis prezentacji:

1 Konferencja prasowa Zarządu Województwa Lubuskiego 2.12.2010 r.

2 Elżbieta Polak - Marszałek Województwa Lubuskiego - Absolwentka wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów podyplomowych w zakresie zarządzania jednostkami gospodarczymi Uniwersytetu Wrocławskiego; - Ukończyła Studium Oświaty i Kultury Dorosłych w Warszawie oraz kursy i szkolenia m.in. w Centrum Funduszy Europejskich we Wrocławiu oraz w Ogólnopolskim Centrum Edukacji Samorządu i Administracji w Warszawie; - Od 1 kwietnia 2007 r. do 21 sierpnia 2008 r. dyrektor Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej Regionalnego Ośrodka w Zielonej Górze; - W latach 2002 – 2007 dyrektor gabinetu prezydenta miasta Zielona Góra; - Burmistrz Małomic w latach 1998-2002. - Wicemarszałek Województwa Lubuskiego w poprzedniej kadencji.

3 Jarosław Sokołowski – Wicemarszałek Województwa Lubuskiego - Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych w zakresie zarządzania i nieruchomości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu; - Dotychczas był Zastępcą Dyrektora Przedsiębiorstwa Ogrodniczego w Zielonej Górze, Prezesem Spółki Flora z o. o., Przewodniczącym Rady Nadzorczej Spółdzielni Denar; - Prowadził działalność gospodarczą w wielodziałowym przedsiębiorstwie na terenie województw lubuskiego i wielkopolskiego; - Ma 50 lat, od 26 lat mieszka w Zielonej Górze.

4 Maciej Szykuła – Wicemarszałek Województwa Lubuskiego - Absolwent Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Szczecińskim i Szkole Głównej Handlowej w Warszawie; - Wieloletni Dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych, w latach 2002 – 2006 Lubuski Kurator Oświaty, od 2009 r.; - Wiceprezes Zarządu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych; - Mieszka w Gorzowie Wielkopolskim.

5 Tomasz Gierczak – Członek Zarządu Województwa Lubuskiego - Z wykształcenia prawnik. Studiował na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytecie Europejskim we Frankfurcie nad Odrą; - Biegle włada językiem niemieckim; - Był koordynatorem wielu projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej, między innymi dla Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie; - W latach 2009-2010 Radny Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Był również Doradcą Wojewody Lubuskiego ds. Współpracy Międzynarodowej; - Ma 34 lata. Mieszka w Gorzowie Wielkopolskim.

6 Stanisław Tomczyszyn – Członek Zarządu Województwa Lubuskiego - Członek Zarządu Województwa Lubuskiego w poprzedniej kadencji; - Ukończył studia wyższe na Wydziale Humanistycznym o kierunku historia w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze; - Od 1994 do 1998 roku był radnym Gminy Brzeźnica oraz Wiceprzewodniczącym II Kadencji Sejmiku Samorządowego Województwa Zielonogórskiego; - Jest egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu w zakresie sprawdzianu w szkole podstawowej; - Od 1997 sprawuje funkcję sekretarza Uczniowskiego Klubu Sportowego w Jabłonowie.


Pobierz ppt "Konferencja prasowa Zarządu Województwa Lubuskiego 2.12.2010 r."

Podobne prezentacje


Reklamy Google