Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kapitał zgromadzony w relacjach. ….Zamknięta grupa na Facebook-u, otwarty profil na Facebook-u, newsletter, maile, strona www… plakaty na korytarzach,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kapitał zgromadzony w relacjach. ….Zamknięta grupa na Facebook-u, otwarty profil na Facebook-u, newsletter, maile, strona www… plakaty na korytarzach,"— Zapis prezentacji:

1 Kapitał zgromadzony w relacjach

2 ….Zamknięta grupa na Facebook-u, otwarty profil na Facebook-u, newsletter, maile, strona www… plakaty na korytarzach, ogłoszenia na tablicy, ankiety… Na co dzień wykorzystujemy wszystkie te kanały dystrybucji informacji, aby dotrzeć z nią do lokatorów i zebrać informację zwrotną. Ale żaden z nich nie działa tak dobrze jak uśmiech i krótka wymiana zdań w korytarzu czy dłuższa rozmowa przy kawie. Wciąż zastanawiamy się jakie wskaźniki najlepiej zmierzą skuteczność Naszego działania i jak te Nasze działania finansować. Tymczasem nasze największe sukcesy zawdzięczamy przecież nie tylko środkom finansowym, ale przede wszystkim ludziom z którymi wspólnie zrealizowaliśmy coś pozytywnego….

3 F1 - WSPARCIE DLA FIRM IT 250 miejsc pracy dla absolwentów szczecińskich uczelni wyższych PROGRAM INKUBACJI DLA FIRM W TECHNOPARKU

4

5

6

7

8 Katarzyna Witkowska Menedżer Działu Rozwoju Technoparku Pomerania GSM: 693533618 kwitkowska@spnt.pl

9 Dobry adres dla innowacyjnego biznesu www.spnt.pl


Pobierz ppt "Kapitał zgromadzony w relacjach. ….Zamknięta grupa na Facebook-u, otwarty profil na Facebook-u, newsletter, maile, strona www… plakaty na korytarzach,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google