Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

1 z 11 Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo 2012/2013 Działające przy Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Gryficach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "1 z 11 Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo 2012/2013 Działające przy Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Gryficach."— Zapis prezentacji:

1 1 z 11 Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo 2012/2013 Działające przy Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Gryficach

2 2 z 11 LO im. Bolesława Chrobrego ul. Wałowa Gryfice clickandfind.com.pl facebook.com/clickandfind.com.pl tel Cilck&Find Cilck&Find to grupa składająca się z 14 osób z I, II, III klas o różnych profilach.

3 3 z 11 LO im. Bolesława Chrobrego ul. Wałowa Gryfice clickandfind.com.pl facebook.com/clickandfind.com.pl tel Reprezentacja Krzysztof Hendryk - dyrektor działu produkcji Mikołaj Folwarski - dyrektor naczelny Julia Kłobukowska - dyrektor działu finansów Przemysław Smurzyński - wspólnik w dziale produkcji

4 4 z 11 LO im. Bolesława Chrobrego ul. Wałowa Gryfice clickandfind.com.pl facebook.com/clickandfind.com.pl tel Opiekun - Pani Jowita Łubińska To świetna przygoda, zarówno dla uczniów jak i dla nauczyciela. Udział w tym projekcje pozwala uczyć przez doświadczenie i budować rewelacyjne relacje interpersonalne.

5 5 z 11 LO im. Bolesława Chrobrego ul. Wałowa Gryfice clickandfind.com.pl facebook.com/clickandfind.com.pl tel Konsultanci Zawsze służyli nam radą, nigdy nie odmówili nam pomocy. Dobraliśmy ich starannie, z różnych dziedzin, współpracują z nami: studenci, twórcy aplikacji na smartfony, wykładowcy wyższych uczelni państwowych, pracownicy firm elektronicznych, nauczyciele, księgowi, dzięki czemu zawsze mieliśmy do kogo zwrócić się z problemem.

6 6 z 11 LO im. Bolesława Chrobrego ul. Wałowa Gryfice clickandfind.com.pl facebook.com/clickandfind.com.pl tel Produkt Przedmiotem naszej działalności jest lokalizator zagubionych przedmiotów, działa on na zasadzie kompatybilnych ze sobą urządzeń: pilota-nadajnika, z dwoma przyciskami A i B, wysyłającego sygnał o częstotliwości A i B do odbiorników A i B Cechy wyróżniające nasz produkt na rynku: -innowacyjność -jest przyjazny dla środowiska -jest dostosowany do potrzeb indywidualnego klienta -ładowanie za pomocą USB

7 7 z 11 LO im. Bolesława Chrobrego ul. Wałowa Gryfice clickandfind.com.pl facebook.com/clickandfind.com.pl tel Funkcjonowanie miniprzedsiębiorstwa Zebraliśmy się w 14-osobowej grupie. Każdy z nas ambitny, kreatywny, otwarty i gotowy do pracy. Mimo że na początku nie znaliśmy się zbyt dobrze, zmieniło się to już po pierwszym spotkaniu. Naszym kluczowym działaniem była staranna i dokładna produkcja, by szukacz był jak najbardziej profesjonalny. Reklama również była dla nas bardzo ważna, chcieliśmy pokazać społeczeństwu, że w łatwy sposób można raz na zawsze rozwiązać problem zawieruszonych gdzieś rzeczy, a najlepszym na to sposobem jest zakup naszego urządzenia.

8 8 z 11 LO im. Bolesława Chrobrego ul. Wałowa Gryfice clickandfind.com.pl facebook.com/clickandfind.com.pl tel Funkcjonowanie miniprzedsiębiorstwa Spotkaliśmy na swojej drodze wiele przeszkód np. dopasowanie odpowiednich części czy proces produkcji, lecz dzięki fachowej pomocy naszych konsultantów przezwyciężyliśmy wszystkie przeszkody. Dzięki wsparciu naszego opiekuna p. Jowity Łubińskiej nauczyliśmy się, by porażki, które ponosimy motywowały nas do dalszej pracy. Jesteśmy dumni z tego, że pomimo drobnych przeciwności losu, nie poddaliśmy się i pracowaliśmy jeszcze ciężej. Jak widać Odniosło to pozytywne skutki, ponieważ przeszliśmy przez eliminacje i dostaliśmy sie do finału ogólnopolskiego.

9 9 z 11 LO im. Bolesława Chrobrego ul. Wałowa Gryfice clickandfind.com.pl facebook.com/clickandfind.com.pl tel Finanse Zestawienie dochodów

10 10 z 11 LO im. Bolesława Chrobrego ul. Wałowa Gryfice clickandfind.com.pl facebook.com/clickandfind.com.pl tel Zyski pozafinansowe Czego się nauczyliśmy?Co daliśmy innym? planowania pracypromowanie naszego liceum i miasta podejmowania samodzielnych decyzjizwiększenie świadomości ludzi co do tracenia swojego czasu prowadzenia dokumentacji organizacyjnej i finansowej pomoc w zaoszczędzeniu czasu poszerzyliśmy swoje umiejętności komunikacji interpersonalnej Ograniczenie stresu wywołanego stratą czasu na poszukiwanie zagubionych rzeczy Pomoc w akcji Mam haka na raka


Pobierz ppt "1 z 11 Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo 2012/2013 Działające przy Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Gryficach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google