Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1"— Zapis prezentacji:

1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1

2 2006 - wyróżnienie Znak Jakości Interkl@sa na 1 rok (jako pierwsi w woj. Lubuskim)
2007- wyróżnienie Znak Jakości na 2 lata (jedna z 3 najlepszych szkół w Polsce)

3 To prestiżowe wyróżnienie uzyskują szkoły, które przygotowują uczniów do swobodnego funkcjonowania w społeczeństwie informacyjnym, zgodnie z najwyższymi światowymi standardami. W skład Kapituły Znaku Jakości wchodzą wybitne osobistości polskiej kultury, nauki i polityki: Krystyna Janda, Jan Madey, Andrzej Blikle, Grażyna Staniszewska, Aleksander Wolszczan, Andrzej Zoll, Kazimierz Marcinkiewicz, Marek Borowski, bp Tadeusz Pieronek, Aleksander Łuczak, Maciej Sysło, Andrzej Burewicz, Peter A. Bruck, Łukasz Wojtasik, Edwin Bendyk.

4 Prestiżowe wyróżnienia w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Innowacyjny Nauczyciel za pracę - "Wehikułem czasu po Nowej Soli"

5 IV edycja konkursu "Folklor mojego regionu - historie ludzi i miejsc" – I miejsce (Konkurs Ogólnopolski)

6 „Moja wyjątkowa lekcja”
III wyróżnienie – prezentacja pt. "Lektury klasy II - Kubuś Puchatek A.A. Milne" Konkursu dla nauczycieli nauczania zintegrowanego jedna trzech najlepszych prac Zadaniem konkursowym było opracowanie oryginalnego pomysłu na ciekawą grę edukacyjną nawiązującą do materiałów edukacyjnych znajdujących się w czasopiśmie „Świerszczyk"

7

8 50 % kadry posiada certyfikat ECDL
90 % ukończone kursy obsługi komputera

9 Prowadzenie i organizacja kursów elementarnego posługiwania się komputerem przy współpracy z ODN Zielona Góra W latach 2002/2003 i 2003/2004 zorganizowano na terenie PSP nr 1 w Nowej Soli 7 kursów – po 40 h każdy. Ogółem uczestniczyły w nim 84 osoby. Celem kursu, który odbywał się w pracowniach szkolnych, było nabycie elementarnych umiejętności posługiwania się komputerem. Kurs był kierowany przede wszystkim do nauczycieli szkół i przedszkoli nowosolskich. Program kursu był szczegółowo omówiony z kierownictwem ODN-u w Zielonej Górze. Bezpłatne szkolenia obsługi komputera w projekcie: „Z komputerem na TY - ECDL w naszej gminie" realizowany w okresie od do r. w ramach Działania 2.1 „Rozwój umiejętności powiązanych z potrzebami regionalnego rynku pracy i możliwości kształcenia ustawicznego w regionie” Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego

10 Festyn szkolny


Pobierz ppt "Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1"

Podobne prezentacje


Reklamy Google